Mašīnu noīrēšana.

ecorent.lv labs piedavajums nomaJa vēlaties ekonomēt savas finanses, tad viens no izdevīgākajiem veidiem kā ceļot, ir izmantojot nomas mašīnuautomašīnu. Ierodoties kādā citā valstī vai pilsētā, lidostu un staciju apkaimēs vienmēr būs norāde uz tuvākajām mašīnu nomas vietām un auto parkiem.. Ja plānojat maršrutu internetā, tad iesakām tur pat aizpildīt arī automašīnas nomas pieteikumu, tikai nepieciešams atrast atbilstošu iznomātāju. Par nomas maksu vienojas uz vietas, kā arī dažādi citi noteikumi un neskaidrības tiek izrunātas autoparkā uz vietas. Tā pat klātienē tiek arī parakstīts īres līgums un klients dodas prom ar izvēlēto spēkratu.. Tie, kuri ceļo izmantojot savu vai nomas auto, noteikti zina to, cik tas ir ērti un izdevīgi. Ierodoties svešā pilsētā vai valstī, vienmēr apskatiet lidostu, ostu un staciju apkārtni, lai atrastu automašīnu iznomātāju piedāvājumus.. Auto nomu var pieteikt arī tiešsaistē, turklāt pieteikt arī dažādus papildus pakalpojumus.. Ierodoties autoparkā pēc nomas automašīnas, tiek izrunāti un apspriesti visi pārējie noteikumi un līguma punkti.. Arī nomas līgums tiek parakstīts klātienē.. Pēc visu dokumentu nokārtošanas, klients var doties ceļā, taču nevajag aizmirst auto laikus nogādāt atpakaļ.

Kam paredzēta automašīnu noma?

Mašīnu īri izmanto daudzi, kas ieradušies svešā pilsētā vai valstī un vēlas komfortabli pavadīt savas brīvdienas vai darba braucienu.. Automašīnu īrei. Ja vietējā mērogā nav vēlme ceļot ar sabiedrisko transportu, tad aašīnu īre būs lielisks risinājums. Tiem, kuri mīl pārvietoties lielās grupās, ir iespēja nomāt mikroautobusus un minivenus. Visas īres automašīnas ir izgājušas tehnisko apskati, ir apdrošinātas un visādā citādā ziņā drošas.

Kādas ir izmaksas?
Katrs automašīnu iznomātājs piedāvā savu izcenojumu, taču pārsvarā cenas par vienu nomas dienu vienas un tās pašas. Līdzīgai automašīnas markai un modelim tās atšķiras tikai par dažiem eiro.. Ilgtermiņa auto nomai vienmēr būs piemērotas atlaides. Papildus izmaksā arī dažādas ekstras, kas nav obligātas, taču noteikti atvieglos ceļu un plānoto tūrisma vai izklaides braucienu.. GPS, jumta bagāžnieks un bērnu automašīnu sēdekļi palīdzēs ceļā justies droši atvasēm, nenomaldīties un lielizmēra bagāža nebūs jāiemāna mazajā auto bagāžniekā.|Pārsvarā vienas un tās pašas markas un modeļa auto pie dažādiem iznomātājiem maksā salīdzinoši līdzīgi. Lielākā daļa auto iznomātāju ilgtermiņa īrei piedāvā dažādus atvieglojumus.. Papildus iespējams iznomāt dažādas ekstras un automašīnu aksesuārus, lai ceļš būtu vieglāks.. GPS, bērnu sēdeklīši, jumta bagāžnieki ir tikai daži no papildinājumiem, kas atrodami auto iznomātāja piedāvājumā.

Ienāc un piesakies ilgtermiņa auto nomai – http://ecorent.lv/auto-noma/ilgtermina-autonoma/