Mobilemonsters internetā.

mobīlo telefonu remonts  mobilemonsters.lvMobilo telefonu serviss ir ērts, lēts un ātrs veids kā paildzināt mūžu savam tālrunim, kas noteikti kalpo ne tikai kā sakaru nodrošinātājs, bet arī informācijas nesējs un datu glabātājs. Mobilie telefoni mūsdienās ir kas vairāk par saziņas līdzekli, tādēļ nepieciešams par to rūpēties un saudzēt. Vietnē  Mobilemonsters.lv ir iespēja iepazīties ar piedāvātajiem pakalpojumiem, kā arī iegādāties detaļas, ja esat nolēmis savu tālruni savest kārtībā pašu spēkiem, bet, ja problēma ir lielāka nepieciešama diagnostika, lai saprastu, kas tālrunim īsti ir par vainu, tādēļ iesakām tālruni atstāt servisa darbinieku zinošajās rokās. Mobilemonsters zin, ka galvenā vērtība ir klienti, tādēļ nodrošina augstas kvalitātes servisu, lai apmierināts būtu ne tikai klients, bet arī ierīce tiktu rūpīgi aprūpēta.

Preces.

Mobilā telefona remonts dažkārt ir veicams pašu spēkiem, tādēļ lieliska iespēja ir izmantot Mobileonsters interneta veikalu, kurā par pieņemamām cenām ir atrodamas rezerves detaļas un aksesuāri mobilā telefona remontam. Preces ir iespējams atlasīt pēc to veida, gan pēc mobilā telefona ražotāja. Preču klāsts ir ārkārtīgi plašs. Vietnē www.mobilemonsters.lv ir atrodamas detaļas sākot ar displejiem un korpusiem, un beidzot ar tastatūrām, mikrofoniem un konektoriem. Tā pat ir iespējams pasūtīt tālruņu lādētājus, datu kabeļus, maciņus, instrumentus, Hands-free sistēmas un daudz ko citu, kas noteikti noderēs Jūsu mobilā tālruņa remontam un pašam tālrunim.

Modeļi.

Bieži vien šāda veida biznesa piedāvātāji nodrošina servisu tikai pazīstamākajiem telefonu zīmoliem, taču MobileMonsters piedāvā servisa iespējas tālruņiem sākot ar Nokia un beidzot ar Qtek, Eten un Dell, kas nemaz nav dēvējami par populārākajiem mobilo tālruņu ražotājiem. Protams, ka serviss tiek piedāvāts arī iPhone, Samsung un BlackBerry un arī daudziem citiem mobilo telefonu brendiem. Nav jāuztraucas par to, ka mobilais tālrunis no mazpazīstama ražotāja ir kļuvis par ārā metamu krāmu, jo nav vieta, kur to salabot, taču nav arī vēlmēs to mest ārā, jo ir teicami pildījis savas funkcijas un nodrošinājis lielisku saziņu.