Mogo auto līzings un citi piedāvājumi!

mogo.lv aizdevuma iespējasTie cilvēki, kuriem nekad nav piederējusi automašīna, noteikti būs grūti saprast mūs – autovadītājus un auto īpašniekus. Tā vien liekas, ka nekā tāda jau nav – pieder auto, vizinies bez raizēm un viss ir kārtībā. Taču tik vienkārši nemaz tas nav. Reizes kad auto ir jālabo vai vispār jāpērk jauns spēkrats, var būt diezgan problemātiskas, jo neviens ne otrs nav lēts prieks. Auto līzings šādos gadījumos ir ideāls risinājums un vislabāk to ir ņemt pie Mogo.lv, taču Mogo piedāvā dažādus pakalpojumus, ne tikai auto līzinga iespējas.

Auto līzings.

Kad bija nepieciešamība pirkt jaunu automašīnu, ilgi vilcinājos līdz pēdējam  brīdim, jo atrast liekas finanses par ko to izdarīt, nebija no tiem vieglākajiem uzdevumiem. Kādēļ? Tādēļ, ka biju sev nosolījies neko neiegādāties kredītā vai līzingā, bet ieraugot Mogo piedāvājumu sāku apsvērt iespēju pārkāpt saviem principiem un beigt mocīties. Mogo auto līzings piedāvā iespēju iegādāties auto, iemaksājot 10% no automašīnas vērtības.

Aizdevums pret automašīnu.

Aizdevums pret ķīlu ir izdevīga iespēja nepārdodot savu spēkratu, tikt pie naudas līdzekļiem, kas ir akūti nepieciešami, bet nekur citur nav iespējams tos sagādāt. Mogo piedāvā iespēju aizņemties finanses 90% apmērā no automašīnas vērtības un atmaksāt to, ar ikmēneša maksājumu palīdzību. Tā pat aizdevumu ir iespējams atmaksāt pirms noteiktā termiņa un pa lielākām daļām, nekā norādīts maksājuma grafikā.

Aizdevums autogāzes iekārtas uzstādīšanai.

Visi vēlas brukt ērti, lēti un pēc iespējas izdevīgāk, bet mašīna, kas uz priekšu kustas lietojot  benzīnu vai dīzeli, tas ir liels izaicinājums, jo šī degviela nebūt nav no tiem lētākajiem veidiem, kā likt saviem spēkratiem kustēt uz priekšu. Gāze mūsdienās ir lētākais un noteikti pats izdevīgākais degvielas veids, tāpēc vien tiek piedāvāta iespēja saņemt aizdevumu, lai savā automašīnā uzstādītu autogāzes iekārtu un brauktu izdevīgāk.

Mogo vienmēr būs atvērts sadarbībai ar jauniem un jau esošiem klientiem, šādā veidā demonstrējot savu lojalitāti un visaptverošo piedāvājumu.