Nauda biznesa atspērienam

 

Ja negribat visu mūžu strādat citu labā, tad ir jāķer ciet savas lieliskās idejas un jāpārvērš tās realitātē – savā biznesā, kur paši varēsiet būt sev noteicēji. Bet savs bizness ir lieliska iespēja izvirzīties dzīvē, bet tāpat tas prasa lielu darbu, zināšanas.

Un tas nav iespējams bez finansiāliem ieguldījumiem. Bet nauda vienmēr ir sensitīvs jautājums. Bieži vien lielisku ideju ir vairāk, nekā iespēju tās finansiāli realizēt.

Tomēr tam nevajadzētu atturēt no virzīšanās uz sava mērķa īstenošanu. Jo nauda ir tikai viens no veiksmīga biznesa aspektiem. Un to var iegūt dažādos veidos.

Aizdevumu biznesa uzsākšanai var iegūt no kreditoriem, kas nodrošina saviem klientiem programmas uzņēmēju atbalstam.

Tomēr biežāk atbalsts tiek sniegts jau esošajiem uzņēmējiem, kuri var uzrādīt savas veiksmīgās darbības rezultātus un grāmatvedības atskaites.

Viens no kreditoriem, kas sniedz atbalstu ne tikai jau esošajiem uzņēmējiem, bet arī topošajiem, ir „Latvijas Hipotēka”.

Hipotekārais kredīts jaunajiem uzņēmējiem

Nebanku aizdevējs „Latvijas Hipotēka” izveidojis pakalpojumus, kas domāti esošo un topošo uzņēmumu finansiālam atbalstam.

Ar izdevīga hipotekārā kredīta palīdzību var iegūt līdzekļus uzņēmuma paplašināšanai, apritē esošo līdzekļu palielināšanai, kādu jaunu izaicinājumu īstenošanai.

Topošie uzņēmēji var saņemt aizdevumu, kas palīdzēs nodibināt uzņēmumu un veiksmīgi uzsākt tā darbību. „Latvijas Hipotēka” kā kreditētājs ir īpašs ar to, ka saviem klientiem sniedz profesionālu juridisko palīdzību.

Kāpēc tas ir vajadzīgs? Tāpēc, ka sakārtota dokumentācija ir viens no galvenajiem faktoriem, kas var palīdzēt veidot stabilu, veiksmīgu un arī kreditoram uzticamāku uzņēmumu.

Tāpēc Latvijas Hipotēka sniedz kvalitatīvu juridisko palīdzību arī jaunajiem uzņēmējiem, palīdzot veikt pašu uzņēmuma dibināšanu, izveidojot stabilus grāmatvedības pamatus.

Tā ir nopietna pievienotā vērtība, ko klients var iegūt, sadarbojoties ar šo kreditētāju.

Stabils finansiālais atspēriens ir izšķirošs, lai dotu biznesa idejai cerību uz izdošanos un sapņa piepildīšanu.

Tāpēc ir svarīgi arī atrast kredītētājus, kas var piedāvāt izdevīgas procentu likmes, arī kredīta atmaksas nosacījumus. „Latvijas Hipotēka” piedāvā pat 2,5% aizdevuma likmi.

Kredītu var atmaksāt desmit gadu laikā. Hipotekārā kredīta summa var sasniegt 75% no ķīlas tirgus vērtības. Par ķīlu tiek izmantots kredītņēmējam piederošs nekustamais īpašums.

Jaunajiem uzņēmējiem šie nosacījumi ir izdevīgi un ļauj sākt savu biznesu uz drošiem pamatiem un ar stabilu partneri finanšu jautājumos. Un tad panākumi ir atkarīgi tikai no pašu apņēmības un darbaspara.