Nezini, kur meklēt oriģinālas un smieklīgas dāvanas? Ienāc 220.lv!

Svētki mēdz būt lielāki un mazāki, taču, ja runa ir par dāvanām, to izvēlei vienmēr jāpievērš īpaša uzmanība. Tas, kādu dāvanu pasniedz jubilāram vai jubilārei, pasaka pietiekoši daudz gan par tavu gaumi, attieksmi, kā arī, protams, izdomu. Lai arī dažkārt cilvēki mēdz uzskatīt, ka dārgas un greznas dāvanas vienmēr rada pozitīvu efektu, patiesībā to pašu vai pat vēl labāku rezultātu var panākt, uzdāvinot cilvēkam ko smieklīgu un oriģinālu. Interneta veikalā 220.lv ir iespējams iegādāties gan skaistas un elegantas, gan arī jautras un unikālas dāvanas, un šoreiz mēs aplūkosim dažas no tām, ar kurām pozitīvā veidā varat pārsteigt savus mīļos.

Interneta veikalā 220.lv jūs atradīsit īpašu sadaļu “Dāvanas”, kurā preces sakārtotas īpašās kategorijās, lai atvieglotu īstās dāvanas iegādi. Šeit ir gan “Dāvanas viņai”, “Dāvanas viņam”, “Dāvanas bērniem”, “Dāvanas vecākiem”, gan dažādas citas. Viena no interesantākajām noteikti būs kategorija “Oriģinālas dāvanas”:

http://220.lv/lv/davanas_un_svetki

Likteņa akmens – kulons”

Šī ir ļoti īpaša dāvana, kuru varat pasniegt kādai dāmai, lai paradītu, ka viņa jums ir svarīga. Komplektā ietilpst: īsta austere, kas kalpo kā dāvanas kastīte; ķēdīte un kulons. Kulona ir iestrādāta pērle, un cilvēks, kuram uzdāvināsit šo dāvanu, nezinās, kādā krāsā tā ir, kamēr neatvērs austeri. Arī pērles krāsai ir īpaša nozīme, piemēram, baltā krāsa simbolizē gudrību, krēmkrāsa – veiksmi, zelta krāsa – aktivitāti, persiku krāsa – veselību, violeta – mīlestību. Lieliska ideja, kā pārsteigt kādu sev tuvu cilvēku!

Pildspalva – lāzeris”

Nē, šī dāvana nav piemērota tikai bērniem un jauniešiem. Tā būs ļoti noderīga arī tiem, kuri ikdienā vada prezentācijas, jo pildspalva ne tikai pilda savu oriģinālo funkciju, proti, ar to var rakstīt, bet arī pārvēršas par lāzeri, kad tas nepieciešams, lai ar lāzerstaru norādītu uz svarīgākajiem punktiem jūsu prezentācijas slaidos. Eleganta dāvana intelektuāliem cilvēkiem.

Saules enerģijas lukturis – atslēgu piekariņš”

Šī ir ļoti interesanta dāvana, kura arī vienlaicīgi pilda vairākas funkcijas. Kā zināms, daudziem cilvēkiem patīk pie atslēgu saišķa piestiprināt dažādus piekariņus, kas ne tikai atspoguļo viņu personību un nes veiksmi, bet arī ir praktiski. Atslēgu piekariņā iestrādātais lukturis uzlādējas ar saules enerģiju, un to iespējams izmantot, kad vien nepieciešams. Tikai der atcerēties to kādā brīdī novietot gaismā, lai lukturis uzkrātu enerģiju.

Auto termo krūze”

Termo krūzes nav nekāds jaunums, un tās izmanto daudzi, it īpaši ziemas sezonā. Taču šādu preci diez vai jūs būsit redzējuši. Teju puslitra tilpuma termokrūzei ir pievienots sildītājs, kura kontaktu iespējams pieslēgt automašīnas 12V ligzdā jeb “piepīpētājā”. Šī funkcija jums nodrošinās gardu un siltu dzērienu visu laiku, un nebūs jāuztraucas, ka tas atdzisīs!