No sapņa līdz jaunam auto – viens solis

Lai kļūtu par jauna spēkrata īpašnieku, nav jāliek cents pie centa gadu gadiem. Mūsdienu kredīta sniedzēji piedāvā gan auto līzingu, gan auto kredītu nokārtot pat pusstundas laikā. Process ir pavisam vienkāršs un auto pircējam jāizpilda vien daži elementāri soļi.

Kredītsaistības tiek slēgtas ar līgumu, tas nodrošina visu iesaistīto pušu aizsardzību. Ja kredīta summa ir līdz 10 000 eiro, tad nav nepieciešama KASKO apdrošināšana jaunajam auto. Kredīta summa var būt no 1501 eiro līdz pat  25 000 eiro. Jauno automašīnu var iegādāties gan no fiziskas, gan juridiskas personas Latvijā.

Uzzini vairāk – https://www.incredit.lv/lv/krediti/auto-kredits-lizings

Kad pircējs ir izvēlējies automobili, kurš atbilst tā vēlmēm, ir jāaizpilda tā sauktais ātrais pieteikums. Tajā jāizvēlas kredīta summu un atmaksas termiņu. Automātiski parādīsies informācija par ikmēneša maksājumu, kopējo summu un aizņēmuma likmi gadā.Šī provizoriskā informācija palīdz izplānot atmaksas iespējas, kā arī saprast, vai izvēlētais atmaksas termiņš atbilst pircēja iespējām. Pieteikumā nepieciešams norādīt arī savu pilnu vārdu un uzvārdu, personas kodu, telefona numuru un e-pasta adresi. Informācija tiek nosūtīta kredīta sniedzējam, kur tā tiek apstrādāta minūšu laikā, un jau pēc brīža pircējs saņem atbildi par sava aizņēmuma statusu. Ja saņemtā atbilde ir pozitīva, tad pircējs var doties parakstīt līgumu pie auto pārdevēja vai arī tuvākajā kreditēšanas punktā. Kad līgums ir noslēgts, atliek doties uz Ceļu satiksmes drošības direkciju, lai pārrakstītu auto uz jaunā īpašnieka vārda. Process ir gana vienkāršs un viegli izpildāms, tomēr jāņem vērā, ka kredīta noformēšana pieprasa dažus nosacījumus no pircēja:

  • vecuma ierobežojums no 21 līdz 70 gadiem
  • adresei jābūt deklarētai Latvijā
  • nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas bankām
  • nepieciešama pase vai ID karte
  • vajadzīgi regulāri ienākumi
  • ja kredīta summa ir 10 001 vai vairāk eiro, tad tiek reģistrēta arī komercķīla
  • ja kredīta summa ir 10 001 vai vairāk eiro, tad automašīnai nepieciešama arī KASKO apdrošināšana