OCTA kalkulators ar labākajiem OCTA apdrošināšanas piedāvājumiem

            Sen pagājuši tie laiki, kad izdevīgāko piedāvājumu octa kalkulators bija vien apdrošināšanas brokeru darbarīks. Šobrīd, tieši otrādi, lielāka teikšana par octa piedāvājumiem ir pašiem klientiem. To nodrošinājis dažādu octa tirgošanās vietņu popularitātes pieaugums – tagad par apdrošināšanu vairs nebūs jāpārmaksā, ja zināsi, kur to meklēt!

            Lai gan octa kalkulators vairs nav nekāds jaunums, tomēr daļa no autobraucējiem vēl joprojām paļaujas uz apdrošināšanas biroju brokeriem, kad nepieciešama jauna octa. Iespējams, liela daļa ātri vien mainītu savas domas, ja izmēģinātu to, cik ātri un ērti izvēlēties no visu apdrošinātāju piedāvājumiem, izmantojot tiešsaistes octa kalkulatorus, kas vienuviet attēlo visu apdrošinātāju piedāvājumus konkrētajam automobilim un vadītājam. Šobrīd tas šķiet kā nieks, tomēr daudziem vēl atmiņā droši vien saglabājušies laiki, kad, lai iegūtu piedāvājumu pārskatu, bija jādodas pie visiem apdrošinātājiem personīgi un jālūdz cenas aprēķins. Bieži vien klienti slinkuma dzīti izvēlējās vienu brokeri, pie kura tad nepārtraukti iegādājās octa, neskatoties uz konkurentu tirgus piedāvājumiem. Šis modelis ļāva visai lielā mērā manipulēt ar cenām, jo klientam bija pieejams visai ierobežots informācijas daudzums.

            Šobrīd gan laiki ir mainījušies, un par straujo octa cenu kritumu var tiešā mērā pateikties octa kalkulatoru vietnēm – situācijā, kad visi piedāvājumi pāris minūšu laikā ikvienam klientam aplūkojami kā uz delnas, auto apdrošinātājiem krietni vien jādomā, kā piesaistīt klientu uzmanību ar viszemākajām cenām un izdevīgākajiem piedāvājumiem. Maldīgi arī domāt, ka uz vietas pie apdrošinātāja octa būs lētāka – brokeri jau sen sapratuši, ka galvenā uzņēmējdarbība slēpjas tieši šajās vietnēs un vairāk koncentrējas uz dažādiem citiem apdrošināšanas piedāvājumiem bez octa, tādēļ bieži vien uz vietas šāda veida apdrošināšana var pat izmaksāt dārgāk kā iegādājoties to tiešsaistē.

            Tiešsaistes octa kalkulatoru lapās iespējams ne vien aplūkot un salīdzināt piedāvājumus, bet arī pāris minūšu laikā veikt octa polises iegādi, maksājot ar debetkarti vai caur internetbanku. Pēc polises iegādes tā jau 15 minūšu laikā būs ievadīta octa sistēmā un droši varēsi doties ceļā – par papīra polises izdruku nav jāraizējas, jo Latvijā ieviesta elektroniskā octa pārbaude, tomēr, ja vēlies, vari arī sirdsmieram saņemt pdf failu ar savu polisi un izdrukāt to mājās. Šāds tiešsaistes octa iegādes risinājums ļauj ne vien ietaupīt naudu, bet arī laiku!