Patēriņa kredīts no Ferratum – atmaksās ilgākā laika periodā!

patēriņa kredītsKad nepieciešams patēriņa kredīts, tad viena no iespējām ir to aizņemties pie Ferratum. Tā ir iespēja iegūt patēriņa kredītu ar ilgāku atmaksas laika periodu, kā arī ar lielāku naudas summu. Visbiežāk cilvēki izvēlas patēriņa kredītu, lai veiktu kādu lielāku pirkumu – veiktu mājas kosmētisko remontu, iegādātos sadzīves tehniku vai pat dotos ceļojumā. Tas ir viens no variantiem, ja steidzami nepieciešama nauda, bet šobrīd nav visa pilnā naudas summa, lai veiktu konkrēto pirkumu.

Cik daudz un cik ilgi?

Ferratum ļauj aizņemties patēriņa kredītu sākot no 50 līdz pat 1500 eiro. Jārēķinās gan ar to, ka, lai saņemtu maksimālo summu, cilvēkam ir jābūt Ferratum klientam. Ja esi jaunais klients, tad Tev nebūs pieejama visa maksimālā summa. Ferratum piedāvā aizņemties patēriņa kredītu ar termiņu no 6 mēnešiem līdz pat vienam gadam. Ja klients piesakās patēriņa kredītam, viņam nav jāmaksā nekāda papildus nauda par pieteikuma izskatīšanu. Ferratum piedāvā naudas izmaksu pilnīgi bez maksas. Vienīgais maksājums, kas klientam ir jāveic, protams, ir procentu maksājumi. Lai aprēķinātu summu, ko būs nepieciešams maksāt katru mēnesi, vari izmantot Ferratum draudzīgo un noderīgo kalkulatoru. Tajā vari ievadīt vēlamo naudas summu un atmaksas termiņu, un Tev uz ekrāna pāris sekunžu laikā parādīsies summa, ko nepieciešams atmaksāt katru mēnesi.

Kurš var saņemt?

Patēriņa kredītu no Ferratum var iegūt ikviens Latvijas Republikas pilsonis, kurš ir sasniedzis 25 gadu vecumu. Ja vēlies saņemt patēriņa kredītu, tad rēķinies, ka Tev jābūt labai kredītvēsturei. Gadījumā, ja Tev ir nenomaksāti parādi un jau esošas kredītsaistības, patēriņa kredīts tiks atteikts. Tāpat tiek ņemti vērā arī Tavi ikmēneša ienākumi, kuriem ir jābūt regulāriem. Lai varētu saņemt patēriņa kredītu Tev nepieciešams atvērts bankas konts kādā no Latvijas bankām, kā arī aktīvam mobilā telefona numuram. Lai saņemtu patēriņa kredītu no Ferratum, ienāc mājaslapā un aizpildi pieteikumu. Pēc pieteikuma izskatīšanas atbilde Tev tiks sniegta dažu minūšu laikā. Ja kredīts nav piešķirts, tas nozīmē, ka neatbilsti kādam no kritērijiem, attiecīgi vai nu Tev nav regulāri ienākumi, vai arī ir slikta kredītvēsture, kā arī, iespējams, neatbilsti vecuma ierobežojumam, jo, kā jau minējām, lai saņemtu patēriņa kredītu no Ferratum, Tev jābūt vismaz 25 gadus vecam, pretējā gadījumā patēriņa kredīti tiek atteikti.

Kam tērēt un kā atdot?

Kad esi saņēmis patēriņa kredītu, ņem vērā, lai to iztērētu tikai lietām, kuras patiešām ir nepieciešamas. Patēriņa kredīts ir domāts, lai to izmantotu nepieciešamu lietu un pakalpojumu iegādei – ārsta apmeklējumam, sadzīves tehnikas iegādei, dažādu rēķinu apmaksai, kā arī citām lietām. Noteikti ņem vērā to, ka pēc noteikta laika kredīts būs arī jāatmaksā, tāpēc labāk jau laikus plānot, kā atmaksāsi aizdevumu. Ja neesi līdz galam pārliecināts, ka varēsi laikā nomaksāt aizdevumu, vislabāk ir sastādīt savu budžetu, iekļaujot gan ieņēmumus, gan arī izdevumus. Tādā veidā varēsi saprast, kurām lietām tērē vislielāko naudas summu, un, iespējams vari ietaupīt naudu uz kādu no šīm lietām, tādā veidā novirzot naudu kredīta atmaksai. Pret patēriņa kredīta atmaksu nepieciešams attiekties ļoti nopietni, jo pretējā gadījumā, ja laicīgi neatmaksāsi aizdevumu, nokļūsi parādnieku sarakstā, kas turpmāk neļaus aizņemties patēriņa kredītu. Tas saistīts ar to, ka aizdevējam nebūs pārliecības, ka vari laikus atmaksāt aizdevumu!