lecas

Populārāko ražotāju kontaktlēcas internetā

Kontaktlēcu valkātāji, kas jau ilgstoši lieto lēcas, noteikti būs pārliecinājušies, ka kvalitātei un uzticamam ražotājam ir nozīme. Apšaubāms produkts par neadekvāti zemu cenu var radīt nopietnas acu veselības problēmas. Tāpēc noteikti ir vērts veltīt laiku, lai iepazītos ar kontaktlēcu ražotājiem un to piedāvājumu, nevis steigā nopirkt pirmo, kas gadās pa rokai un ir izdevīgāks maciņam. Izvēloties kvalitatīvu produktu, kuru cenas neietilps pašā zemākajā segmentā, ne vienmēr nāksies iztērēt daudz naudas. Ja pirkumus un kontaktlēcu nomaiņu plānojat laicīgi vai pat iepērkat lēcas visam gadam, izdevīgi ir izmantot regulāri pieejamās atlaižu akcijas, ko piedāvā interneta veikals Lensor.eu.

Izdevīgs pirkums

Domājot par to, kā nopirkt izdevīgas lēcas, nevajadzētu koncentrēties tikai uz maksimāli lētāko variantu. Par izdevīgu pirkumus būs uzskatāms tad, ja klients būs nopircis uzticama ražotāja augstas kvalitātes produktu par saprātīgu cenu, ko var piedāvāt veiksmīgs tirgotājs. Interneta veikalā Lensor.eu klientiem vienmēr ir pieejamas atlaižu akcijas kādām no populārāko ražotāju augstākās kvalitātes kontaktlēcām. Jo lielāks jūsu pirkums, jo draudzīgākas cenas. Tāpēc vērts apsvērt lēcu iegādi ilgākam laika posmam, lai bez bažām varētu sagaidīt atkal labu cenu piedāvājumu tieši jūsu iecienītajām lēcām. Lensor.eu veikalā var iegādāties vairāku populāru ražotāju kontaktlēcas un kopšanas produktus.

Bausch & Lomb

Šis nenoliedzami ir viens no pasaulē zināmākajiem un prestižākajiem zīmoliem, kas piedāvā visplašāko un kvalitatīvāko acu veselībai domāto produktu klāstu. Vislielākā produktu grupa, ko piedāvā Bausch & Lomb, ir kontaktlēcas un to kopšanas produkti. Te ietilpst tādas populāras kontaktlēcas kā PureVision, Soflens un Optima. Izvēloties šī ražotāja piedāvātās produktu līnijas, pircējs vienmēr var būt pilnībā pārliecināts par pirkuma visaugstāko kvalitāti un ražotāja vēlmi tiešām uzlabot klientu dzīves kvalitāti, ne tikai ātri nopelnīt.

Johnson & Johnson

Ražotājs Johnson & Johnson, sadarbojoties ar zīmolu ACUVUE, radīja apvērsumu kontaktlēcu nozarē, jo izgatavoja pirmo mīksto vienreizlietojamo kontaktlēcu. Ražotāja veiksme ir neapstāšanās pie jau sasniegtā. Nemitīgi tiek meklētas un izmēģinātas jaunas tehnoloģijas, materiāli un piedāvājumi tām klientu grupām, kurām līdz šim kontaktlēcu lietošana bijusi apgrūtinoša vai nav bijusi iespējama vispār. Piemēram, uzņēmums izveidojis inovatīvu lēcu dizainu cilvēkiem ar vecuma tālredzību vai astigmātismu, jo šie klienti nevarēja valkāt standarta dizaina lēcas.

 

Cooper Vision

Arī šis ražotājs pieder pie pasaulē lielākajiem kontaktlēcu izgatavotājiem un ir līderis torisko un multifokālo lēcu izgatavošanā. Toriskās lēcas paredzētas astigmātisma korekcijai, bet multifokālās lēcas domātas tiem klientiem, kuriem ir vajadzīga redzas korekcija tālumā un arī tuvumā. Uzņēmums izstrādājis vairākas unikālas tehnoloģijas gan silikona, gan multifokālajām kontaktlēcām.

Uzticies Lensor izvēlei

Lai arī kādu no uzticamajiem ražotājiem klients izvēlētos, viņš var būt drošs, ka Lensor nepiedāvās apšaubāmas kvalitātes produkciju. Sadarbība ar vadošajiem ražotājiem rūpīgi izveidota vairāku gadu garumā, atsakoties no partneriem, kuru piedāvājums neatbilst augstākajiem kontaktlēcu standartiem. Par kvalitāti klients jau pārliecinājies, izvēloties pirkt lēcas pie Lensor, atliekt tikai pieskaņot izvēlei gaumi un vajadzīgos optiskos parametrus.