Rakšanas darbi un to veikšana

raksanas darbiMēs tomēr dzīvojam laikā, kad ar rokām ir jādara ļoti maz kas. Pat rakstīšanai nav vajadzīgs nekas vairāk kā pirkstu treniņš klaviatūras taustiņu spiešanai.Ir kā nesaistīti, taču mūsdienās dzīvojam tādos apstākļos, kad komunālo pakalpojumu sniedzēji izvēlas visus kabeļus un vadus ierakt zemē, jo zinot lielo vētru iespējamību Latvijā, šādā veidā ir iespējams veiksmīgāk izvairīties no bojājumiem. Kādēļ runājam par šādām divām, it kā nesaistītām lietām? Elementāri – pieminējām to, ka ar rokām ir jādara maz un pieminējām bedres. Tātad – bedres ar rokam neviens vairs nerok. Tam tiek izmantota speciāla traktortehnika, turklāt, būs grūti atrast kādu, kurš labprātīgi parakstītos uz grāvju un tranšeju rakšanu r lāpstu un rokām. Vēl jo labāk – ir iespējams atrast kādu, kurš to visu darīs Jūsu vietā! Šis kāds ir neviens cits, kā SiaMinTraktex.

Ar ko var rakt?

MinTrakTex veiktie rakšanas darbi ir iespējami jebkurā Latvijas nostūrī. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no tā, vai atrodaties Zilupē vai Liepājā, uzņēmuma darbinieki ieradīsies pie klienta un paveiks visu smago darbu. Rakšanas darbi tiek paveikti ar Bobcat mazo kāpurķēžu traktoru, ja nepieciešamās bedres nav lielas. Lielākiem rakšanas darbiem, tiek piemērota mazliet lielāka traktortehnika. Darbi tiek paveikti ātri un, pavisam noteikti, arī ērti un izdevīgi.

Drošības pasākumi darbu veikšanas vietā.

Darba drošība, ja ir runa par būvlaukumu, ir viens no svarīgākajiem aspektiem, kas interesēs ne tikai attiecīgu institūciju pārstāvjus, bet arī pašus darbiniekus. Drošība par izraktajiem pamatiem, bedrēm, tranšejām un grāvjiem, noteikti interesēs arī pasūtītājam, jo nevienam nav vajadzības saskarties ar liekām nepatikšanām arī pēc darbu beigām. Latvijā ir gana daudz paraugu nekvalitatīvai darbu veikšanai un uzņēmumam šāda neslava sabiedrībā nav vajadzīga, tādēļ netiek pat pieļauta iespēja, ka varētu kaut kas netīšām aizmirsties un varētu nebūt nokārtota kāda nepieciešamā dokumentācija. Sadarbojoties ar MinTrakTex, nav jāuztraucas par to, ka darbi varētu tikt paveikti nekvalitatīvi, jo tas nav neviena interesēs.