Riepu servisa nodrošinātie pakalpojumi

Dažreiz nevar uzreiz saprast, kādas auto riepas vajadzētu izvēlēties, tāpēc vērts izmantot konsultantu palīdzību un riepu ABC. Jaunas riepas spēj sniegt ne vien lielāku drošību, bet arī mazāku gaisa piesārņojumu.

Patiešām svarīgi, lai riepu maiņa tiktu veikta rūpīgi, tādēļ servisā ir tikai labākās iekārtas šādiem uzdevumiem. Auto disku valcēšana jāveic savlaicīgi, lai bojātie diski neradītu citus defektus. Disku remonts apvieno dažādas lietas, piemēram, atjaunošanu un robu vai skrambu likvidēšanu, tādēļ riepu centrs palīdzēs jebkurā brīdī. Riepas ik reizi maksimāli jāpielāgo ne tikai auto tipam, bet arī klienta finansiālajām iespējām, tāpēc riepu serviss piedāvā arī tiešām ekonomiskus variantus.

Uzzini vairāk- http://mmkserviss.lv/

Kādas riepas paredzētas ziemai?

Pats elementārākais variants ir īpašās vissezonas riepas, kuras ir atļauts izmantot neatkarīgi no laikapstākļiem. Neņemot vērā šādu privilēģiju, eksperti iesaka M+S riepas izmantot tikai tādā gadījumā, ja aukstajā laikā automašīnu lietojat reti. Pavisam skaidrs ir tas, ka standarta ziemas riepas garantē labāku saķeri ar ceļu un tās vairāk piemērotas slideniem ceļiem. Ziemas riepu ikgadējā izpārdošana dod iespēju ikvienam iegūt augstas kvalitātes Dayton vai Sailun populārās riepas, kas sniegs nepieciešamo komfortu. Tieši tāpat iespējams iegādāties visas Falken vai populārākās Hankook riepas, kas tiešām augstu novērtētas visā pasaulē. Automašīnas riepu izvēles brīdī jādomā par to reālo kalpošanas ilgumu, kopējo veiktspēju, kā arī saviem braukšanas paradumiem.

Vadošo ražotāju vasaras riepas

Teicamas kvalitātes vasaras riepas nodrošina lielisku vadāmību arī uz īpaši sausiem ceļiem, tieši tāpat garantēta pietiekami efektīva bremzēšana. Lai varētu izvēlēties atbilstošākās riepas, Jums jāizvērtē, vai galvenokārt pārvietojaties pa ātrgaitas šosejām, lauku grants ceļiem utt. Kvalitatīvas Kumho ražotāja riepas var saņemt ļoti izdevīgi, pietam tās garantē augstu veiktspēju arī stipra lietus laikā. Tiešām kvalitatīvas un izturīgas budžeta klases Antares riepas spēs sniegt vajadzīgo komfortu un nemitīgi nodrošinās stabilitāti pat uz īpaši nelīdzena ceļa seguma. Riepu kalpošanas ilguma pagarināšanai svarīga gaisa spiediena regulāra pārbaude, tāpat vērts auto priekšējās riepas ar aizmugurējām pēc noteikta nobraukuma apmainīt vietām.