Sia MinTraktex traktortehnika.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAKad kļūst skaidrs tas, ka bez rakšanas nekādi nevarēs iztikt, tad tiek meklētas alternatīvas lāpstai, jo parādīt kaut vienu cilvēku, kurš vēlētos grāvi, tranšeju vai kaut vai dārza mājiņas pamatus rakt ar lāpstu, nemaz nerunājot par citiem šāda veida darbiem, kur vislabāk izmantot specializētu tehniku, kas darbu veikšanu padarīs ne tikai ātrāku, bet arī kvalitatīvāku un precīzāku. Sevi nevajag pārpūlēt, savādāk nebūs nekāda prieka par darāmo darbu, tikai atvieglojums par to, ka tas ir beidzot pagājis un izdarīts un nekad nebūs vajadzības to darīt atkal. Kad esat izlēmuši to, kas īsti ir vajadzīgs, lai nodrošinātu darbu paveikšanu, tad iesakām ķerties klāt potenciālo sadarbības partneru apzināšanai un uzrunāšanai. Varam nedaudz pateikt priekšā – ar dažāda veida traktortehnikas nomu Latvijā jau daudzus gadus nodarbojas uzņēmums MinTrakTex, kas piedāvā nomai gan lielo gan mazo traktortehniku.

Par uzņēmumu.

Uzņēmums savus pakalpojumus tirgū piedāvā jau 8 gadus un pa šo laiku ir ieguvis ļoti plašu klientu klāstu, kas ir noticis pateicoties tam, ka piedāvājumā ir daudz un dažāda veida pakalpojumi, kas sākotnēji varētu šķist atšķirīgi, bet patiesībā ir visai saistīti un ne tikai tādēļ, ka tos piedāvā viens uzņēmums. Sia MinTraktex piedāvājumā ir sekojoši pakalpojumi:

  • Mini ekskavatoru noma, kas palīdzēs darbus paveikt arī šaurās un grūti pieejamās vietās;
  • Teritorijas labiekārtošanas un apzaļumošanas darbi;
  • Drenāžas lauku izbūve;
  • Kanalizācijas, gāzesvadu, ārējo ūdensvadu, zemes siltuma sūkņu izbūve;
  • Autonomās kanalizācijas izbūve;
  • Bobcat pakalpojumi, kas sevī ietver – zemes izlīdzināšanu, planēšanu, pārvietošanu, šķembošanu, zemes virskārtas noņemšanu, ceļu izbūvi, bruģēšanu, laukumu planēšanu.

Kā redzams, piedāvāto iespēju ir gana daudz un ik viens noteikti spēs atrast sev atbilstošo un vajadzīgo pakalpojumu, kas liks izvēlēties par labu tieši šī uzņēmuma piedāvājumam. Pakalpojumi tiek piedāvāti visā Latvijā un nokļūšana pie klienta ir jau ierēķināta cenā.

Traktortehnika.

Uzņēmuma rīcībā ir dažāda veida traktortehnika, kas noteikti palīdzēs daudziem, kuriem ir nepieciešama palīdzība būvniecības un celtniecības darbos ne tikai savā uzņēmumā, bet ar mājās, piemēram pārrokot dārzu vai labiekārtojot teritoriju un bruģējot celiņu. Liela un maza izmēra traktortehnika noteikti, ka nebūs slogs, bet gan palīgs, lai darbi ritētu veiksmīgāk un arī drošāk un precīzāk, kas ir ļoti svarīgi jebkāda izmēra darbu veikšanas vietā.