SIA "PILSAKMENS" produkcija un serviss.

pilsakmens.lv lvLatvijā ir daudz uzņēmumu, kas nodarbojas ar akmens apstrādi. Viena no izplatītākajām jomām ir kapakmeņu un kapu labiekārtošana, jo Latvijā, kā zināms, ir ļoti augstā vērtē turēta kapu kultūra. Taču šī nav vienīgā sfēra, kurā akmens apstrādes nozare varbūt ienesīga. SIA „PILSAKMENS” ir uzņēmums, kas jau 20 gadus nodarbojas ar akmens apstrādi un dažādu produktu ražošanu, pārdošanu un uzstādīšanu. Tas ir ģimenes uzņēmums, kas savus piedāvātos pakalpojumus ir reklamējuši ne tikai Latvijā, bet arī citur Eiropā, piemēram, Parīzē veidojot Krievijas vēstniecības ēku. Uzņēmums piedāvā kvalitatīvu akmens apdari, fasādes, montāžu, piegādi un ilgu mūžu visiem akmens produktiem.

Akmens grīdas un sienas.

Daudziem šķiet, ka akmens nav piemērots dzīvojamo telpu apdarei, jo ir auksts materiāls, taču tie ir maldi. Akmens grīdas un sienas ir ļoti praktiskas. Un pats labākais ir tas, ka pasaulē nebūs divu vienādu sienu, jo minerālu sastāvs katrā plāksnē ir atšķirīgs. Par akmens grīdu ilgmūžību nevajadzētu raisīties liekām diskusijām, jo par to noturību un izturību liecina kaut vai dažādas vēsturiskas ēkas, kas savu šarmu un eleganci ir spējušas nosargāt vairākus gadu simtus. Šādas grīdas un sienas ir ērti un viegli kopt, turklāt tā ir ļoti liela mājokļa pievienotā vērtība, kuras vērtība ar katru brīdi tikai aug.

Akmens virsmas.

Ņemot vērā to, ka akmens ir izturīgākais materiāls, ko izmantot mājsaimniecībā, tad tā vien šķiet, ka virtuve tam ir vel piemērotāka vieta kā ēkas ārpuse. SIA „PILSAKMENS” piedāvā dažādas virsmas, kas veidotas no akmens:

  • Bāra letes – piešķirs elegantu izskatu jebkuram interjeram un tā būs unikāla un oriģināla;
  • Vannas istabas virsmas – akmens virsma jebkurai vannas istabai piešķirs izsmalcinātu izskatu. Tā ir arī funkcionāla, jo ir ūdens noturīga un laikam ejot nezaudē savas īpašības;
  • Virtuves virsmas – šīs virsmas tiek veidotas no granīta, kas nozīmē to, ka tās ir noturīgas pret karstumu un skrāpējumiem, traipiem, pasargā no pelējuma un citām virtuvē bieži sastopamā nedienām;
  • Palodzes – kalpo mūžīgi un to ir viegli un ērti kopt.