Sieviešu smaržas.

parfumexpress.lv smaržu interneta veikalsAtrodiet kaut vienu sievieti, kura nevēlas un kurai nepatīk skaisti smaržot un šiki izskatīties. Domājams, ka būs grūti tādu sameklēt. Sievietes jau kopš radīšanas laikiem ir veidotas kā trauslas, juteklīgas, taču tajā pat laikā spēcīgas un izturīgas būtnes. Ļoti bieži sievietes vēlas akcentēt to, kas viņās ir visiztiktākais, ne tikai ar apģērbu un aksesuāru palīdzību, bet arī lietojot parfimērijas līdzekļus. Sievietes labprāt izvēlas vairākus sev tīkamus aromātus, kas tiek izmantoti dažādos notikumos. Protams, ka liela nozīme ir arī cenai, kas bieži vien liek piezemēt savas vēlmes, jo dažkārt cena liekas pārāk augsta.

Kā veido smaržas un to noturība.

Smaržas tiek veidotas uz spirta bāzes, kas sajaukta ar dažādām ēteriskajām eļļām un ūdeni. To, cik ilgi smaržas noturēsies uz to nēsātāja ķermeņa, nosaka ēterisko eļļu procentuālā attiecība pret citiem komponentiem. Piemēram, lai smaržas turētos uz ķermeņa pat diennakti, nepieciešams izmantot parfīmu, kura sastāvā ir 20 – 30 ēterisko eļļu. Savukārt Tualetes ūdeņi ir ar vismazāko noturību – 5 līdz 6 stundas un šī parfimērijas līdzekļa sastāvā ir vidēji 10% ēterisko eļļu. Parfimēra darbs ir ļoti smalks un atbildīgs, jo viens nejaušs piejaukums vairāk vai mazāk nozīmē vai nu panākumus vai izgāšanos un sabojātas izejvielas.

Kas jāzina pērkot parfimēriju?

Sieviešu smaržas no vīriešu smaržām atšķiras nevis ar to sastāvu (jo arī vīriešu smaržas tiek veidotas no destilēta ūdens, spirta un ēteriskajām eļļām), bet gan aromātu. Vīriešu smaržas parasti ir nedaudz asākas, savukārt, sieviešu smaržas ir maigas, gaisīgas, taču tajā pat laikā liek par sevi manīt. Lai cik dīvaini neliktos, smaržas iesaka turēt ledusskapī nevis vannas istabā kā to dara lielākā daļa parfimērijas produktu lietotāji. Daudzi arī izvēlas taupīt smaržas kādam īpašam gadījumam, taču smaržas bojājas no to nelietošanas un rezultātā taupītās smaržas ir metamas ārā. Tuvojas vasara un vēlamies atgādināt arī to, ka sviedri paspilgtina aromātu, tādēļ karstā laikā nevajadzētu pārforsēt ar smaržu uzklāšanu.

Apskaties TOP sieviešu smaržas – Roberto Cavalli