Sixt pakalpojumi Latvijā.

sixt auto noma - auto līzings rīgaViens no pasaulē populārākajiem auto nomas uzņēmumiem ir Sixt, kuram ir atrodamas filiāles visā pasaulē, tajā skaitā Latviju. Skatoties TV, gan jau būsiet ievērojuši to, ka daudzviet pavīd Sixt uzraksts. Cik apzināti vai nejauši tas ir, jāvaicā uzņēmuma mārketinga daļā, bet tieši šādas nianses palīdz cilvēkiem vislabāk ievērot to, ka šāds pakalpojums ir pieejams. Latvijā Sixt savus pakalpojumus piedāvā jau ļoti ilgu laiku, kas nozīmē to, ka savs klientu loks jau ir iemantots un regulāri tiek piesaistīti jauni ne tikai pateicoties reklāmai, bet arī tam, ka uzticamie klienti nebaidās ieteikt uzņēmuma pakalpojumus saviem radiem un draugiem.

Kādus auto var iznomāt?

Noteikti jau, ka neticēsiet, ja teiksim, ka jebkādus! Sixt autoparkā nomai ir pieejami automobīļi, kurus varēsiet izvēlēties no vairāk kā 200 automašīnu klāsta. Automašīnas ir visdažādāko marku, tādēļ, ja esat kāda konkrēta autobūves ražotāja cienītājs, tad pastāv iespēja, ka varēsiet braukt tieši ar to auto, par kādu vienmēr esat sapņojis. Ir iespēja iznomāt arī ekskluzīvo zīmolu automašīnu modeļus, kas lieliski noderēs, dodoties uz kādu smalkāku pasākumu vai arī tādēļ, ka vienkārši esat šāda tipa automašīnu cienītājs. Kad vēlēsieties rezervēt sev auto noma Sixt interneta vietnē, tad noteikti neaizmirstat piepazīties ar plašo piedāvājumu, ai varētu atrast vislabāko risinājumu savām vēlmēm.

Izvēles iespējas!

Uzņēmums Latvijā piedāvā visus tos pašus pakalpojumus, ko citur pasaulē, jo ar ko gan Latvija būtu sliktāka? Iespējams, ir novērojamas dažas nianses, bet tas nenozīmē, ka pakalpojumu klāsts varētu būt sliktāks un vājāks. Tā kā Sixt ir starptautiska kompānija, tad piedāvājums parasti tiek piemērots konkrētajam reģionam, kurā atrodas uzņēmuma filiāle, cilvēku maksātspējai un tamlīdzīgiem kritērijiem, par kuriem bieži vien aizmirst citi starptautiski uzņēmumi, kas ieņem pasaules tirgu un dažkārt tik pat ātri pazūd, jo nediferencē savu piedāvājumu attiecīgajam tirgum, kuru ir vēlme iekarot. Ne velti ir teiciens par to, ka pastāvēs tas, kurš mainīsies!