SPA pieredze Siguldā

Es vienmēr esmu patiesi izbaudījusi dažādas masāžas, burbuļvannas, baseina apmeklējumus un pirtis. Manuprāt, SPA ir lielisks izgudrojums, kas ļauj pilnvērtīgi relaksēties un atgūt spēkus. Galu galā jau senajā Ēģiptē cieņā bija dažādas piena vannas un citas skaistumu veicinošas procedūras. Cilvēki visos laikos ir vēlējušies parūpēties par savu ķermeni un gūt no tā prieku.

Līdzīgi kā vairumam citu, manas darbadienas paiet birojā pie rakstāmgalda. Man patīk mans darbs, taču tas nenoliedzami ir arī mans galvenais rūpju un stresa avots. Turklāt sēdošās pozas dēļ pastāvīgi jūtu saspringumu plecu un kakla daļā. Lai atgūtu dzīvesprieku un vingrumu, aptuveni reizi mēnesī mēs ar manu labāko draudzeni dodamies pelnītā atpūtā – veltām nedēļas nogali visdažādākajām SPA procedūrām un pēc tam omulīgā atmosfērā apspriežam visu, kas sakrājies uz sirds. Tās mums ir īpašas dienas, kuras ar nepacietību gaidām visu mēnesi. Tā kā mums patīk eksperimentēt, ar aizrautību meklējam arvien jaunas vietas un salonus, kur atpūsties. Dažkārt piedzīvojam vilšanos, biežāk – patiesi izbaudām gan procedūras, gan gaisotni.

Šomēnes vēlējāmies apmeklēt SPA Siguldā. Tikai daži desmiti kilometri no Rīgas, taču gluži jauna pieredze.

Izvēlējāmies Siguldas SPA goodstayhotels – atpūtas kompleksu gleznainā viesnīcā GoodStay SEGEVOLD Hotel. Nolēmām šeit arī pārnakšņot, tādējādi piedzīvojot pilnvērtīgu nedēļas nogali un ļaujoties atpūtai divu dienu garumā. Bijām dzirdējušas par šo SPA Siguldā labas atsauksmes, tāpēc bija vērts to beidzot izmēģināt pašām.

Moderni iekārtotā un elegantā viesnīca atbilda visām mūsu prasībām. Personāls bija smaidīgs, laipns un atsaucīgs, bet numuriņi komfortabli un patiešām glīti. Atradām šeit visu, kas sadzīvei nepieciešams. Turklāt numuriņā bija mansarda logi, kas man izraisīja īpašu sajūsmu, un patiesi izsmalcināti iekārtota atpūtas zona. Jau spēju iedomāties, kā no rīta šeit izbaudu tasi kafijas, lūkojoties ainavā, kas paveras. Atstājušas mantas un nedaudz uzkodušas viesnīcas restorānā, devāmies uz viesnīcas atpūtas kompleksu.

Vakars palidoja nemanot. Nedēļu gaitā uzkrāto saspringumu lieliski klīdināja sauna un tvaika pirts – gluži fiziski jutu, kā poras attīrās, atbrīvojoties no kaitīgajiem toksīniem un sārņiem. Man pie sirds labāk gāja tvaika pirts – šeit ir zemāka temperatūra un mitrāks gaiss, savukārt draudzene vairāk izbaudīja tradicionāli karsto un sauso saunu. Tāpat kārtīgi relaksējāmies trīs kaskāžu baseinā un hidromasāžas vannā. Šķita, ka viss stress un nogurums ir kā ar roku atņemts. Nogurums, kas gluži dabiski sekoja procedūrām, bija pavisam citāds – mierpilns un patīkams. Ķermeni bija pārņēmis tīkams atslābums. Pēc pirts un peldēm bija iespējams apmeklēt kādu no trīs dažādām kontrastdušām, kuru glītais dizains nedaudz atgādināja ekstravagantu džungļu ainavu. Mainīgā ūdens temperatūra sniedza vajadzīgo uzmundrinājuma devu un ļāva saprast, ka vakars vēl nebūt nav galā.

Pēc procedūrām devāmies uz kompleksa atpūtas zonu – plašu un gaišu telpu, kurā pārdomāti izvietotas neticami ērtas pītās mēbeles. Pēc patīkamās relaksācijas veltījām vakaru sarunām.

Lai gan visbiežāk tiecamies izmēģināt ko jaunu, esmu droša, ka SPA Siguldā vēl atgriezīsimies. Tā bija īpaša pieredze, un tieši tāda vieta, ko parasti mēdz ieteikt apmeklēt citiem.