suši piegāde ballītei ar draugiem

Tematiskie vakari ar draugiem

Draudzība eksistē tik ilgi, cik par to rūpējamies. Tā prasa uzmanības apliecinājumus un kaut vai labu vārdu kādā pelēkā dienā. Man draugi ir ļoti nozīmīgi, jo viņi padara manu dzīvi bagātāku un jautrāku. Mēs esam piecu draugu kompānija, ka ciešas attiecības uztur jau kopš studiju laiku pirmssākuma. Studiju laikā regulāras ballītes un pasēdēšanas jau bija ierasta lieta.

suši ballīteTad arī sākām nevis vienkārši ballēties, bet ik pa laikam izdomāt kādu tematu satikšanās vakaram, lai būtu interesantāk un mērķtiecīgāk. Tagad jau studijas esam pabeiguši, katrs strādājam, kādam jau ir ģimene, bet vienalga atrodam laiku, kad satikties kādā tematiskajā vakarā. Satiekamies pēc kārtas katra mājās, jo tādā vidē jūtamies brīvāk, sarunas raisās labāk. Vairs neesam jaunieši, kas naktīs klaiņo pa ielām.

Viens no pēdējiem tematiskajiem vakariem bija Āzijas noskaņās, jo draugs pirms dažām nedēļām bija atgriezies no iespaidīga ceļojuma pa vairākām šī reģiona valstīm. Bijām sarunājuši, ka skatīsiemies ceļojuma bildes, dažus video un varēsim saņemt mums sagadātos suvenīrus. Kad ieradāmies, bijām patīkami pārsteigti, jo namatēvs bija sarūpējis īstu tematisko uzkodu galdu ceļojuma noskaņās – galds bija klāts ar dažādiem Āijas virtuvei raksturīgiem ēdieniem un uzkodām, kas labi papildinās viņa ceļojuma stāstus. Te bija dažādu veidu suši, kas mums jau rosināja apetīti.

Jautājām, vai viņš pats ceļojuma laikā iemācījies gatavot suši un tagad mums demontrē savas parasmes?

suši piegāde ballītei ar draugiemBet ne, mums bij jāviļas, jo viņa nelabojamo neveiklību virtuvē nevienam vēl neesot izdeveis labot. Tāpēc viņš esot izmantojis „Kabuki Express” servisu, kam ir suši piegāde līdz mājas druvīm visu diennakti. Pēc atgriešanās no ceļojuma viņam gribējies suši arī šiet, tad sācis izmēģināt dāždus restorānus, bet par vienu no labākajiem atzinis šos Kabuki suši, ko piegādā arī uz mājām. Viņam, kā lielam darbaholiķim un gatavošanā neveiklajam tas esot ideāls risinājums, kā vismaz dažreiz paēst gardu maltīti arī mājās pie televizora.

Tā nu mēs visu vakaru klausījāmies stāstus un skatījāmies fotogrāfijas no ceļojuma pa Ķīnu, Japānu, Taizemi un baudījām neiedomājami garšīgos suši un citas uzkodas. Beigās, ka bija palikuši tikai daži gabaliņi, jau sākām strīdēties, kurš tos dabūs. Tā kā vakars tiešām ievilkās, nolēmām, ka varam taču pasūtīt vēl, jo suši piegāde taču ir visu diennakti.