TENA – mūsdienīgi risinājumi pacientu un vecu cilvēku aprūpē

Urīna nesaturēšana jeb inkontinence ir problēma, kas pastāvējusi vienmēr. Tā vienmēr izteiktāk skārusi slimniekus, vecus cilvēkus un pacientus ar attīstības un garīgām saslimšanām.

Šiem cilvēkiem nepārtraukti ir vajadzīga efektīva aizsardzība pret nekontrolētām urīna noplūdēm, kuru intensitāte var būt no nelielas līdz pat ļoti apjomīgai.

Varam tikai iedomāties, cik apgrūtinoši bija rūpēties par šādiem cilvēkiem pus gadsimtu atpakaļ, nerunājot nemaz par tālākiem laikiem, kad mazuļi izauga tikai ar auduma autiņiem.

Un tas no aprūpes personām prasīja ļoti lielu darbu un pašaizliedzību. Ražošana, tehnoloģijas un materiāli – tas viss ar katru gadu desmitu ir strauji attīstījies. Un no tā iegūst visi, jo parādās jauni risinājumi dažādām problēmām.

Arī higiēnas līdzekļu ražošanā laiks ir ieviesis tādus uzlabojumus, par kuriem vēl mūsu vecāki savā jaunībā nevarēja pat iedomāties.

TENA ir viens no ražotājiem, kas jau vairākus gadu desmitus strādā pie tā, lai piedāvātu arvien modernākus un pielāgotākus risinājumus urīna nesaturēšanas pacientu aprūpē.

TENA autiņbikses pieaugušajiem, jostbikses un uzsūcošās apakšbikses. To izgatavošanā tiek izmantoti inovatīvi materiāli, kas ļauj ādai elpot, neiekaist un saglabāt mirtuma līmeni.

TENA higiēnas preces nodrošina tūlītēju urīna uzsūkšanos un nepatīkama aromāta novēršanu. Tas viss ir ļoti būtiski, lai piedāvātu pacientiem ērtības un komfortu jebkurā situācijā.

TENA izstrādājumi arī atvieglo aprūpes personu ikdienu, jo visi līdzekļi ir vienreiz izmantojami, pēc lietošanas tos ērti var noņemt un izmest. Nav nekas jātīra, jāmazgā.

Tādā veidā aprūpe ir daudz kvalitatīvāka un ātrāka. Daudzi pacienti, kuru veselības stāvoklis to atļauj, šos higiēnas izstrādājumus var uzvilkt un noņemt pašu spēkiem. Tas ļauj cilvēkam saglabāt pašcieņu un apziņu, ka vismaz daļēji var parūpēties par savām vajadzībām.

TENA pacientu un aprūpētāju ērtībai ir radījis mājaslapu www.tena.lv, kur var gūt plašu informāciju par piedāvātajiem higiēnas un ķermeņa kopšanas līdzekļiem tieši urīna nesaturēšanas pacientiem.

Mājaslapā arī ir informācija, kas ļauj izprast, kas tad īsti ir urīna nesaturēšana, kas to veicina, kādi ir saslimšanu veidi un ārstēšanas metodes.

Tāpat informatīvu atbalstu var gūt aprūpes personas, kas ikdienā rūpējas par saviem mīļajiem un jūtas noguruši no šīs lielās atbildības un rūpēm. TENA mājaslapā arī var pasūtīt bezmaksas higiēnas preču paraugus, lai izmēģinātu un pārliecinātos par to augsto kvalitāti un piemērotību ikvienam pacientam.