Tvora.lv – augstākās klases žogu risinājumi!

sēta ikvienam mājoklim tvora.lvTiem, kam pašlaik aktuāls ir privātīpašuma iežogošanas jautājums (vārti, žogi), noteikti liksies aktuāls SIA “Tvora” piedāvājums. “Tvora” ir firma, kas pircējiem ļauj iegādāties augstas kvalitātes un izdevīgus dārza sētu un koka sētu risinājumus pēc ikviena pasūtītāja individuālajām vēlmēm. Interneta vietnē tvora.lv var pasūtīt koka sētas, bloku risinājumus, metāla u.c. sētu opcijas, ko firmas lietpratēji sagādās tieši Jūsu iežogojamās platības lielumam.

Viens no zināmākajiem žogu risinājumiem ir metāla žogi. Metāla žogi parasti tiek izgatavoti no augstākās kvalitātes tērauda, līdzīgi kā pagalma vārti. Universāli metāla žogi lieliski veiks privātās teritorijas norobežošanas un aizsargfunkciju. Tie ir universāli, jo perfekti iederas vairumā arhitektūras objektu – privātmājām, ofisa ēkām, pat muzejiem u.c. Jebkuri uzņēmuma izgatavotie metāla žogi, to elementi un materiāli ir augstas kvalitātes. Žogu izgatavošanā tiek lietots vienīgi Eiropas vadošo ražotāju sagatavots tērauds. Visa “Tvora” produkcija ir arī sertificēta, tai ir 5 gadu garantija pret koroziju.

Jāņem vērā, ka par ļoti svarīgu elementu žogu sistēmās kalpo žogu stabi. Metāla žoga stabi ir visplašāk izmantotie no stabu veidiem, jo tie ir diezgan izturīgi, tos ir viegli ierīkot, turklāt pavisam ērti var piemērot vajadzīgo izmēru un krāsu. SIA “Tvora” piedāvā četrkantainīgus, apaļas formas, kā arī ovālus koka stabus atšķirīgos izmēros. Žogu stabi var būt ar dažāda veida, speciālu pārklājumu. GALFAN – tas ir pretkorozijas pārklājums, kas kalpo 3 reizes ilgāk nekā vienkārš cinkojums.

Ja teritoriju nepieciešams īslaicīgi norobežot, piemērots variants ir mobīlie žogi, kas ir ātri un viegli uzstādāmi jebkurā vietā. Mobīlie žogi būs piemērotākais risinājums kultūras pasākumiem, ceļa satiksmes ierobežošanai, konkrētu objektu vai būvdarbu realizēšanas teritoriju norobežošanai. Ja mobīlie žogi ir izmantoti cilvēku plūsmas regulēšanai, tad ir īpaši aktuāli, lai žogi būtu uzstādīti kvalitatīvi un tie būtu izturīgi, spējot izturēt gan vēju, gan nokrišņus. Tvora mobilo žogu komplektā ietilpst: saliekamais siets no cinkotā tērauda, cinkots tērauda rāmis un savienojumi, kā arī betona pamats. http://www.tvora.lv/

Ja Jums ir radušās neskaidrības par Jūsu īpašumam piemērotāko žogu variantu, sazinieties ar SIA “Tvora” sertificētiem speciālistiem, rakstot ziņu uz info@tvora.lv vai zvanot pa telefonu +371 67881043. Uzņēmuma speciālisti noteikti konsultēs Jūs par labāko risinājumu!