TVORA.LV

tvora.lv žogi, sētas, vārtiUzmanīgi un labi uzstādīti žogi un to sistēmas rada ne tikai drošību un paslēpj Jūsu īpašumu no svešām acīm, bet arī rada patīkamu, personīgās telpas atmosfēru. Viss, kas nepieciešams – ir jāsagādā profesionālu žogu no speciālistiem. Latvijā šajā jomā darbojas uzņēmums SIA “Tvora”. “Tvora” ir firma, kas pircējiem piedāvā kvalitatīvus un dažādu materiālu dārza sētu un koka sētu variantus pēc jebkura pasūtītāja individuālajām prasībām. Interneta vietnē tvora.lv varēsiet pasūtīt koka sētas, bloku risinājumus, metāla sētas un citussētu risinājumus, ko uzņēmuma lietpratēji sagādās tieši Jūsu teritorijas izmēriem.

Viens no pazīstamākajiem žogu risinājumiem – metāla žogi. Metāla žogi ir veidoti no augstas kvalitātes tērauda, tāpat kā pagalma vārti. Universāli un kvalitatīvi metāla profila žogi lieliski veiks privātās teritorijas norobežošanas un aizsardzību. Tie ir plaši pielietojami, jo veiksmīgi iederas vairumā arhitektūras objektu – privātmājām, ofisa ēkām, pat muzejiem u.c. Metāla žogu ražošanā ir izmantoti cinkoti metāla profili, kas garantē ilgu kalpošanas laiku. SIA “Tvora” sortimentā ir metāla žogi, izgatavoti no 20x20mm, 25x25mm, 60x40mm vai 80x20mm cinkotiem profiliem, kas pārklāti ar pulverveida krāsu – http://www.tvora.lv/ .

Ja interesējaties par kvalitatīvu, bet tajā pat laikā finansiāli izdevīgu iežogojumu, viens no piemērotākajiem risinājumiem būs paneļu žogi. Metāla paneļu žogi ir plaši izmantoti kā metināti iežogojumi, kas iežogo jebkuru zemesgabalu. Paneļu žogu sistēma sastāv no metāla stabiem , metāla stiprinājumiem un metāla stieplēm. Paneļu žogi ļoti labi derēs, lai ierobežotu sporta laukumus, rūpniecības objektus, aiz mājām esošās dzīvojamās zonas un citas lielas teritorijas, kam nepieciešams drošs iežogojums. Vēl viena būtiska paneļu žogu īpašība – paneļu žoga segmenti būs derīgi jebkura objekta arhitektūrai un videi.

Ja Jūsu mājai, darba ēkai vai apsaimniekotai teritorijai ir nepieciešami iebraucamie vai ieejas vārti, Tvora.lv var izgatavot veramos, bīdāmos un automātiskos vārtus pēc klienta pasūtījuma. Divviru un bīdāmie vārti ir pilnībā nokomplektēti ar tiem vajadzīgajiem stabiem un montāžas detaļām, bet tie nav vienīgie pieejamie risinājumi. Firma piedāvā izturīgus un saskaņotus vārtu risinājumus ikviena klienta vajadzībām. Īpaši svarīgi izvēlēties automātiku, ja tiek pasūtīti automātiskie vārti. Automātisko vārtu risinājums derēs tad, kad vārtus nav paredzēts manuāli atvērt no ārpuses. Tādējādi nevajadzēs iet pa ieejas vārtiem un no pagalma puses taisīt vaļā iebraucamos vārtus. To, kā veras vārti, var viegli piemērot vadoties pēc klienta prasībām un lietošanas paradumiem.

SIA “Tvora” sniedz individuālus risinājumus un strādā katra klienta interesēs. Uzzini vairāk par piedāvātajiem pakalpojumiem, dodoties uz www.tvora.lv vai rakstot uz info@tvora.lv.