Urīna nesaturēšana? Komfortu un tīrību nodrošinās TENA

Tena logoUrīna nesaturēšanai un noplūdēm var būt dažādi iemesli. Un šī problēma var skart cilvēkus visās vecuma grupās un sociālajos slāņos. Protams, ka ļoti svarīgi ir laikus novērst problēmu, kas izraisa urīna nesaturēšanu, ja tas ir iespējams. Vīriešiem visbiežāk pie vainas ir problēmas ar prostatu. Laicīga un atbilstoša prostatas ārstēšana var atrisināt nepatīkamo situāciju. Tāpat tas attiecas uz urīna nesaturēšanu, ar ko saskaras sievietes pēc dzemdībām un ko izraisa muskuļu vājums. Tomēr ne visos gadījumos pie vainas ir ārstējamas kaites. Liela daļa urīna nesaturēšanas skarto cilvēku ir guloši pacienti, cilvēki gados un ar invaliditāti. Invaliditāte var skart gan bērnus, gan pieaugušos. Neatkarīgi no ilguma un situācijas, kurā cilvēks saskaras ar urīna nesaturēšanu, ir svarīgi parūpēties par higiēnu un tīrību ikdienā, neatsakoties no ierastajām aktivitātēm vai kvalitatīvas cilvēku aprūpes. Un šo komfortu urīna nesaturēšanas pacientiem nodrošina TENA higiēnas preces, ar kurām var iepazīties interneta vietnē tena.lv. TENA ir līderis urīna nesaturēšanas higiēnas preču ražošanā un izplatīšanā jau 40 gadus. Šo gadu laikā produkcija ir līdz maksimumam pielāgota katras pacientu grupas vajadzībām, panākot pilnīgu komfortu un diskrētumu. Apkārtējie cilvēki neko nemanīs. Jūs varēsiet saglabat savu līdzšinējo dzīves kvalitāti un pašapziņu.

TENA produkcija vīriešiem

Interneta vietnē tena.lv varam uzzināt, ka tiek piedāvāti vairāki produkti, kas pielāgoti tieši vīriešiem. Tie ir apakšveļas ieliktņi, uzsūcošās apakšbikses un biksītes. Visi produkti pieejami dažādos izmērs un ar atšķirīgu spēju absorbēt urīnu. Ieliktņi pieejami ne tikai baltā, bet arī melnā krāsā, lai varētu pielāgoties apkašveļai un būtu pilnībā nemanāmi. Arī to forma ir anatomiski pielāgota, lai pilnībā saplūstu ar ķermeņa aprisēm. Vīriešiem tas noteikti ir ļoti svarīgi, jo, saskaroties ar šādu problēmu, ir risks zaudēt pārliecību par sevi. Un, ja veselības problēma ir ārstējama, tad TENA izstrādājumu izmantošana ir īslaicīga.

TENA produkcija sievietēm

Tena ladyArī priekš sievietēm ir radīti vairāki produkti, kas pielāgoti dažādām urīna nesaturēšanas situācijām. Produktu klāstā ir biksīšu ieliktnīši, īpašās uzsūcošās apakšbikses, paketes un parastās biksītes. Visi produkti un to dizains veidots tā, lai būtu ērti, nemanāmi un efektīvi. Šī produkcija sievietēm noder ne tikai urīna nesaturēšanas gadījumos, bet arī dzemdību un pēcdzemdību laikā, kad ir vajadzīgas īpaši fektīvas higiēnas preces.