Uzticams ražotājs – kontaktlēcu kvalitātes garantija

Iepirkšanās internetā nenoliedzami spēj atvieglot mūsu ikdienu un padarīt dzīvi daudz vienkāršāku un ērtāku. Tīmeklī atrodams gan viss sadzīvei nepieciešamais, gan pavisam ekskluzīvas preces un pakalpojumi, pēc kuriem vajadzība rodas vien retu reizi. Pat neizejot no mājām, iespējams iegādāties apģērbu, higiēnas piederumus un skaistumkopšanas produktus, izplānot atvaļinājumu, pierakstīties pie ārsta vai sagādāt biļetes teātra apmeklējumam. Interneta piedāvājumu klāsts ir teju neizsmeļams, turklāt vienu un to pašu produktu nereti tirgo pat vairāki pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā atšķirīgas cenas.

Statistika liecina, ka šo iepirkšanās veidu izmanto arvien lielāks skaits cilvēku. Par nelaimi, tendencēm seko ne tikai tirgotāji, bet arī krāpnieki. Iepērkoties internetā, izraudzīto preci nav iespējams aplūkot vai izmēģināt – pirkumu tu saņem tikai tad, kad jau esi par to samaksājis. Tādējādi iespējams nopirkt preci, kas neatbilst gaidītajai kvalitātei, atšķiras no solītā vai vēl vairāk – izrādās prasmīgs viltojums. Lai pēc preces iegādes nerastos sarežģījumi, nepieciešams pārliecināties, ka izvēlētais interneta veikals ir gana drošs, proti, izpētīt pieejamās licences un noskaidrot, kādas ir citu lietotāju atsauksmes. Tāpat vajadzētu ņemt vērā, ka būtiska pazīme, kas apliecina preces kvalitāti, ir uzticams ražotājs.

Viena no precēm, ko cilvēki nereti izvēlas iegādāties internetā, ir kontaktlēcas. Tiesa, iesākumā nepieciešams konsultēties ar speciālistu klātienē – viņš noteiks, kāda veida lēcas pacientam ir vispiemērotākās un izrakstīs vajadzīgo recepti, kuru izmantojot, lēcas turpmāk būs iespējams iegādāties patstāvīgi. Taču, ja lēcu iegāde jau kļuvusi par ieradumu, šādi iespējams aiztaupīt ne tikai laiku, bet arī naudu – internetā lēcu cenas nereti ir zemākas, pasūtījuma veikšana ir gana vienkārša, un piegāde ir operatīva. Turklāt pieejamais sortiments bieži vien ir plašāks un daudzveidīgāks nekā optikas salonos. Diemžēl arī šajā nozarē neiztikt bez krāpniekiem – lēcu viltojumi nav retums, un parasti vilina potenciālos pircējus ar neticami zemu lēcu cenu vai īpaši izdevīgu piedāvājumu. Iegādājoties sliktas kvalitātes lēcas, var tikt nodarīts būtisks kaitējums acu veselībai, tāpēc, ja esi nolēmis pasūtīt kontaktlēcas internetā, pievērs pastiprinātu uzmanību gan ražotājam, gan interneta veikalam.

Visdrošāk un ērtāk ir izraudzīties interneta veikalu, kas atrodas Latvijā, taču sadarbojas ar pasaulē vadošajiem kontaktlēcu ražotājiem, garantējot oriģinālas lēcas un izdevīgas lēcu cenas. Izraugoties lēcas, dodu priekšroku Johnson & Johnson vai ClearLab izstrādājumiem.

Johnson & Johnson ražotā produkcija tapusi sadarbībā ar zīmolu ACUVUE®. Tieši šis uzņēmums pirms gandrīz 30 gadiem radīja pirmās mīkstās vienreizlietojamās lēcas, kas šobrīd plaši tiek izmantotas visā pasaulē. Tieši vienas dienas lēcas uzskatāmas par veselīgāko kontaktlēcu veidu – tās neuzkrāj mikrobus, līdz ar to neapdraudot lietotāja acu veselību, turklāt tām nav vajadzīga papildu kopšana un uzglabāšana. Kompānijas ražotās kontaktlēcas saglabā nemainīgu kvalitāti, turklāt sortimentu pastāvīgi papildina inovatīvi risinājumi, kas sniedz vēl lielāku komfortu un drošību lēcu valkātājam. Uzņēmums parūpējies arī par tiem, kurus nomāc nestandarta redzes traucējumi – pieejamas lēcas cilvēkiem ar astigmātismu un vecuma tālredzību. Bez tam ražotājs piedāvā īpaši draudzīgu lēcu cenu – izmaksas ir zemas, taču kvalitāte lieliska.

Lēcas ļauj ne tikai koriģēt redzi, bet arī mainīt dabisko acu krāsu – izmantojot, krāsainās kontaktlēcas, tavas acis var iegūt pavisam jaunu nokrāsu, mainot ne tikai tavu ārējo izskatu, bet arī pašsajūtu un noskaņojumu. Ja esmu iecerējusi iegādāties krāsainās lēcas, izvēlos ClearLab piedāvājumu. Šīs kompānijas ražojums Clear Color pārsteidz ar spilgtām un izteiksmīgām krāsām, un lēcu īpašais dizains ļauj saglabāt skaidru redzi un precīzu acs centrējumu. ClearLab pazīstams ar demokrātiskām cenām un man tīkamu ražošanas politiku – uzņēmums izmanto jaunākās tehnoloģijas, kas palīdz ietaupīt pat 70% ūdens un plastmasas, nezaudējot ierasto kvalitāti.

Manis izraudzītos zīmolus Latvijā pārstāv vairāki interneta veikali, taču, izvērtējot piedāvājumu, cenu atšķirības un nodrošināto servisu, pasūtījumus veicu interneta veikalā Lensor. Lensor lēcu izmaksas ir zemas, veikals garantē 100% oriģinālas preces, turklāt piegāde iespējama pat stundas laikā. Tāpat šeit nereti atrodami īpaši akcijas piedāvājumi, kas ļauj izvēlēto nopirkt par izdevīgāku summu, tādā veidā palīdzot ietaupīt naudu citiem pirkumiem.