Vai ātrais kredīts ir laba izvēle?

krediti internetaĀtrie kredīti ir paredzēti dažādām neparedzētām ikdienas situācijām, kurās nauda ir nepieciešamāk steidzami. Lai varētu šīs situācijas atrisināt, ne vienmēr ir nepieciešams ātrais kredīts. Reizēm pietiek ar savu tuvinieku var paziņu finansiālu atbalstu. Aizņemties ātro kredītu vajadzētu tikai tad, kad nav citu variantu un nauda tiešām ir nepieciešama jau šodien. Ātrais kredīts var būt gan laba, gan arī ne tik laba izvēle, kas parasti ir atkarīgs no kredītu ņēmējiem.

Tikai Tu pats vari noteikt, vai aizņemties bija nepieciešams, vai tomēr varēji iztikt bez kredīta ņemšanas. Kādās situācijās ātrais kredīts, ir laba izvēlē? Pareizi ir aizņemties ātro kredītu tad, kad tas ir ļoti nepieciešams. Piemēram, kad šodien ir pēdējā diena, lai veiktu ikmēneša īres maksu, bet alga būs tikai pēc 3 dienām. Tādās situācijas, nav nekas slikts, ja Jūs izvēlaties aizņemties ātro kredītu. Īpaši izdevīgi ir tad, kad nauda tiek ņemta pirmo reizi, jo tad ātro kredītu kompānija var piedāvāt Jums ļoti izdevīgu piedāvājumu, aizdodot naudu bez procentiem. Pirms aizņemšanās ir jāpārliecinās par to vai Jūsu izvēlētā ātrā kredīta kompānija tiešām piedāvā aizņemties pirmo kredītu bez procentiem. Nākamais iemesls, kāpēc ātrais kredīts ir laba izvēle, ir priekš izdevīgu pirkumu iegādes.

Teiksim tā, ka Jūs jau sen vēlaties iegādāties platekrāna televizoru, kura sākotnējā cena ir 599 eiro, bet te pēkšņi televizoram ir atlaide uz 299 eiro. Šāds piedāvājums tiek izsludināts tikai uz dažām dienām, bet līdz algai ir jāgaida vēl vismaz 3 nedēļas. Šādās situācijās ir gudri izmantot ātro kredītu, jo televizoru Jūs tāpat vēlaties iegādāties, nauda Jums drīz būs, vienkārši, lai ietaupītu, naudu vajag tūlīt. Aizņemties, lai iepirktos uz īpaši izdevīgām atlaidēm ir prātīgi, bet nedrīkst ņemt kredītus, lai pirktu visas preces, kurām ir atlaides. Aizņemties drīkst tikai tad, ja Jūs šo preci jau kādu laiku, nopietni vēlaties iegādāties. Savādāk Jums var būt pilna māja ar nevajadzīgām elektroprecēm un vairāki ātro kredītu parādi ar, kuriem jācīnās turpmākā mēneša laikā. Kādās situācijās ātrais kredīts nav laba izvēle? Ātro kredītu nevajadzētu aizņemties, ja Jūs to neplānojat atmaksāt. Tad jūsu lieta var nonākt kredītu reformā un vēlāk pat līdz tiesai. Kredītu nedrīkst ņemt, ja kāds blakus Jums saka, ka ir jāpaņem kredīts, lai varētu “patusēt”, tas nav bezatbildīgi, tas ir stulbi.