Vai auto noma ir izdevīga?

auto nomaCilvēkiem varētu rasties jautājums par to, kā tieši izpaužas auto nomu izdevīgums un priekšrocības, jo pirmajā momentā rodas iespaids, ka tā ir lieka naudas tērēšana, jo jāmaksā ir ne tikai pat pašas automašīnas iznomāšanu, gan degvielu. Pastāv vairāki kritēriji tam, kas nosaka vai konkrētais auto iznomātājs ir izdevīgs, vai arī viņa piedāvājums īsti neatbilst tam, kas tiek gribēts. Priekšrocību auto nomai ir daudz, bet tā pa īstam tās kļūst vērā ņemamas tikai tad, kad ir apzināti visi par un pret tam, vai auto noma ir izdevīga tieši Jūsu gadījumā. Lielākā daļa cilvēku izdevīgumu mēra naudā. Lai būtu vieglāk saprast, mēģināsim darīt ko līdzīgu. Auto noma ir izplatīts pakalpojums visā pasaulē, tādēļ jāsaka, ka lielais pakalpojuma izmantotāju skaits vien par daudz ko liecina.

Cena.

Kā jau sacījām – cilvēkiem patīk visu mērīt naudā, jo tas ir viens no tiem resursiem, ko ir visvieglāk apzināt un izskaitīt. Auto iznomātāji savos piedāvājumos cenas parasti norāda par diennakti. Nomājot auto ilgtermiņā, cena parasti ir zemāka un klientam tiek piedāvāti dažādi papildus piedāvājumi, kas darījumu padarīs vēl izdevīgāku. Apsverot auto nomas iespēju, aicinām iepazīties un apzināt visus potenciālos tēriņus, kas varētu rasties saistībā ar gaidāmo ceļu. Kādēļ? Tādēļ, ka šādā veidā ir iespējams saprast to vai kāds alternatīvs pārvietošanās līdzeklis un visi citi tēriņi, kas ar to saistīti, ir labāks risinājums vai nē?

Piedāvājums.

Jebkuras auto nomas viens no lielākajiem trumpjiem noteikti ir nomai piedāvāto automašīnu klāsts. Jo tas dažādāks un lielāks, jo labāk un to saprot jebkurš pārdevējs, kas šajos konkurences apstākļos virza pārdošanai tirgū savas preces. Parasti auto noma savā piedāvājumā ietver teju visu klašu automašīnas, lai cilvēkiem, kuri ikdienā pārvietojas ar ekonomiskās mini klases spēkratiem, nebūtu pieejami tikai luksusa klases automašīnas, kuru nomas maksa arī ir augstāka, bet to parasti izmanto noteikts sabiedrības slānis.

Papildus pakalpojumi.

Lai nodrošinātu kvalitatīvu servisu un rosinātu klientu vēlmi atgriezties, ikviens sevi cienošs pakalpojumu sniedzējs līdzās pamata pakalpojumiem mēdz piedāvāt arī vēl citus, kas pieredzi sadarbībā ar konkrēto uzņēmumu padara vēl labāku. Piemēram, pie šādiem pakalpojumiem noteikti var minēt papildus aprīkojuma nomu, papildus pakalpojumus, kas nomas pieredzi noteikti papildinās ar jauniem iespaidiem un braukšana būs ērta un patīkama.

Kā redzams, šie trīs galvenie punkti ir tie pēc kuriem var noteikt pavisam droši to, vai auto noma ir izdevīgs risinājums konkrētajā gadījumā vai labāk apsvērt kādas citas iespējas. Ja konkrētajā reizē auto noma nav risinājums, tas nebūt nenozīmēto, ka tā tas būs vienmēr.