Vai plāno pārvākties? Noderīgi padomi, kā pārdot savu mājokli par augstāku cenu

naudas aizdevums internetāKas zina, varbūt ievērojot visus šeit minētos padomus nemaz vairs nevēlēsies pārdot savu mājokli un pārvākties uz citu! Taču, ja nu pārvākšanās apstākļi nav saistīti vien ar to, ka vecais mājoklis vairs nepatīk (darbs citā pilsētā, pilsētas daļā, ērtāka nokļūšana darbā vai bērniem uz skolu un tā tālāk), tad nenāks par ļaunu savu līdzšinējo mājokli nedaudz uzpost, lai to būtu iespējams pārdot par augstāku cenu.

Omulīgāks, piemīlīgāks un skaistāks mājoklis piesaista vairāk pircēju un nodrošina to, ka viņš būs gatavs samaksāt nedaudz vairāk, nekā tad, ja mājoklis būs neomulīgs, vēss un noplucis. Tāpēc pirms plānot pārdot mājokli, vērts tajā nedaudz ieguldīt.

Grandiozu remontu nevajag un tam nav nepieciešami ārkārtīgi lieli līdzekļi, taču neliels naudas aizdevums internetā, kurš šajā gadījumā noteikti atmaksāsies, un nedaudz sava ieguldītā darba – un mūsu pārdodamajam mājoklim jau pieaugusi vērtība.

  • Nokrāso sienas! Ja tavā mājā vai dzīvoklī ir no sienām atlipušas tapetes vai nolupusi krāsa, tas noteikti bojā kopējo skatu, neatkarīgi no tā, cik skaistas mēbeles vai dekori atrodas telpā. Neliels kosmētiskais remonts, neieguldot lielus līdzekļus, var situāciju uzlabot. Pircējam mājoklis ar svaigi krāsotām sienām un aizvietotām izstrūkstošajām flīzēm vannas istabā, šķitīs daudz patīkamāks un mājīgāks.
  • Nomaini grīdu! Koka grīdu atjaunošana ir nedaudz vienkāršāka – tās pietiek vien nokrāsot. Taču nedaudz sarežģītāk ir ar citiem klājumie, piemēram, parketu un linoleju. Iespējams, ir vērts nomainīt veco grīdas segumu (jo īpaši, ja tas stipri nolietots) pret jaunu – ekonomiskāku un lētāku, taču jaunu. Arī tas pircējam šķitīs pievilcīgāk.
  • Nomaini krānus, gaismas slēdžus un citus sīkumus! Nav nekā nepatīkamāka par sarūsējušiem ūdenskrāniem, nobružātiem gaismas slēdžiem un pusatplēstām grīdlīstēm. Novēršot šos sīkumus, padarīsi mājokli pircējam daudz pievilcīgāku, savukārt izmaksas par šiem labojumiem būs gaužām mazas.

Pērkot jaunu mājokli, pircējs uzmanību pievērš arī vizuālajam izskatam. Un katrs sīkums šķiet ārkārtīgi liels darbs un tēriņi, kurus negribas ieguldīt, taču tā tam nevajadzētu būt. Ja Tev ir zināšanas un neliela rocība atļauj – kāpēc gan neuzpost savu mājokli, lai tas izskatītos nedaudz omulīgāks, jaukāks un jaunajam īpašniekam tīkamāks?