Vai strādājat kā pašnodarbinātais? Lūk, 4 metodes, kā uzlabot produktivitāti!

patēriņa kredīts internetāKad kļūstiet par pašnodarbināto, Jūs iegūstat daudz lielāku rīcības brīvību, Jums nav nevienam jāatskaitās par savu padarīto un nepadarīto darbu. Jūs paši varat plānot savu laiku. Jums ir iespēja gūt lielākus ienākumus, nekā strādājot algotu darbu. Taču noteikti būs lietas, no kurām Jums nāksies atteikties.

Ja sākumā šķiet, ka kļūstot par pašnodarbināto, plusu ir vairāk nekā mīnusu, der atcerēties, ka šādā gadījumā Jūs uzņematies visu atbildību uz sevi. Jums tāpat nāksies maksāt nodokļus. Taču, ja sākumā Jūs strādājat bez peļņas, kas vairumā gadījumu tā ir, tad rūpīgi jāplāno savs budžets.

Ir situācijas, kurās cilvēki izvēlas iegādāties kādu steidzamu lietu. Tad noderīgs var būt patēriņa kredīts internetā (uzzināt vairāk), taču Jums jāatceras, ka jāaizņemas atbildīgi un jāizvērtē sava iespēja kredītu atmaksāt, īpaši, ja esat pašnodarbinātais un Jūsu ienākumi ir neregulāri.

Dažkārt būdami priekšnieki paši sev, mēs ne vienmēr izmantojam laiku lietderīgi. Der ieskatīties šajās 4 metodēs, kas palīdzēs uzlabot produktivitāti:

  1. Sastādiet sarakstu ar visiem dienas uzdevumiem

Uzsākot dienu, Jums galvā noteikti ir vairākas domas par to, kas jādara šodien un kas rīt. Lai kāds darbs atmiņas trūkuma dēļ gluži vienkārši nepazustu no darāmo darbu saraksta, uzrakstiet uz lapas visus darbus, ko esat iecerējuši konkrētajā dienā paveikt. Kad tas izdarīts, būs vieglāk saprast, kurš no visiem darbiem ir svarīgāks un jāpaveic ātrāk, kuram var veltīt vairāk laika.

  1. Sociālos tīklus izmanto tikai pirms vai pēc darba

Jūs noteikti vairākas reizes dienā esiet sevi pieķēris pie tā, ka bezmērķīgi klaiņojat internetā – lasiet ziņas, skatieties smieklīgus video, sekojat līdzi savu draugu un paziņu aktivitātēm sociālajos tīklos. Internets atņem mums ļoti daudz laika, līdz ar to mēs nespējam izpildīt dienas sākumā izvirzītos uzdevumus. Tāpēc atsakaties no nelietderīgas interneta lietošanas dienas gaitā.

  1. Neaizmirstiet par atpūtu

Pašiem priekš sevis strādāt vienmēr ir patīkamāk, un bieži vien mēs domājam, jo vairāk strādājam, jo labāki un ātrāki rezultāti būs sagaidāmi. Taču tā nav. Nedēļā vismaz 1 diena ir jāvelta tikai un vienīgi atpūtai. Jo vairāk mēs strādājam, jo zemāku kvalitāti piešķiram darbam. Tāpēc, lai palielinātu produktivitāti, ir arī pietiekami jāatpūšas.

  1. Dariet tikai vienu uzdevumu

Centieni darīt vairākas lietas vienlaicīgi, samazina produktivitāti. Vispirms izpildiet vienu uzdevumu un tikai tad ķerieties klāt nākamajam uzdevumam. Mētāšanās no viena uzdevuma pie otra, jums radīs tikai papildus stresu un darbi netiks kvalitatīvi izdarīti.