Vajadzīgs auto? Izvēlies līzingu!

Auto iegāde ir ļoti nopietns lēmums, tādēļ pienācīgi jāsagatavojas un jābūt drošam, ka viss noritēs kā nākas. Tieši tāpēc auto līzings ir laba alternatīva, jo naudu saņem uzreiz, bet atmaksā pakāpeniski!

Pirmais solis ir saprast, vai Tu jau esi atradis īsto auto, ja tā, tad Tu vari izraudzīties līzingu līdz 25 000 Eur, ja automašīnu neesi izvēlējies, būs pieejami 10 000 Eur.Šie limiti nav noteikti tāpat vien, jo atkarībā no tā, kuru variantu izvēlēsies, mainīsies arī iespējas un kredīta nosacījumi. Piemēram, ja izvēlēsies līzingu, kuram maksimālā summa ir 25 000 Eur, Tev obligāti vajadzēs KASKO polisi, par kuras noformēšanu jādomā pašam klientam.Neatkarīgi no tā, ko izraudzīsies, auto līzings paredz, ka:

  • nauda jāatmaksā 84 mēnešu laikā;
  • auto var iegādāties arī no fiziskas personas;
  • pieteikties kredītam var online vai kreditēšanas centros;
  • līguma noformēšana iespējama pie sadarbības partneriem un kreditēšanas centros;
  • auto iegādes brīdī reģistrē uz pircēja vārda.

Online pieteikuma izveidošana ir gudrākais risinājums, jo Tev nekur nebūs jāiet, lai noskaidrotu, vai konkrētais piedāvājums Tev atbilst un vai vispār vari to saņemt.Sākumā salīdzini abus variantus, padomā, ko tieši vēlies un ko reāli vari atļauties, tad izmanto kredīta kalkulatoru, lai noskaidrotu aptuvenās izmaksas.Auto līzings ir pirmais solis ceļā uz sapņu īstenošanu, taču Tev jābūt godīgam un elastīgam, lai atbilstoši novērtētu savas iespējas atmaksāt aizdevumu norādītajā laikā.Katrs auto līzings izceļas ar vērtīgiem bonusiem, piemēram, ja Tu neesi izvēlējies auto un piesakies līzingam, Tev tiks doti 2 mēneši jeb 60 dienas, lai veiktu savu izvēli! Jau izvēlētam auto līguma slēgšana iespējama gan kreditēšanas centros, gan pie auto pārdevējiem, ar kuriem kreditoram noslēgta sadarbība, tāpēc nepalaidīsi garām lielisku piedāvājumu un drīz vien baudīsi jaunā auto skaistumu un jaudu!

Auto līzings pieejams no 21 gada vecuma, taču svarīgākie nosacījumi ir ienākumu apmērs, tādēļ padomā, vai tiešām spēsi konkrēto summu atmaksāt bez problēmām!