Valodu nometnes ārzemēs – piedāvā Ergo Education

Valodu nometnes ārzemēs Šobrīd, kad mūsu valsts ir atvērta visai pasaulei, cilvēki var brīvi ceļot, darījumi tiek kārtoti ar dažādu tautību pārstāvjiem un karjeru var veidot jebkurā pasaules malā, ļoti liela nozīme ir valodu zināšanām. Valoda ir saikne un tilts uz sapratni. Ir dažas tādas valodas, kas vieno visas pasaules iedzīvotājus un jau lielā daļā no planētas kļuvušas par starptautisku saziņas valodu. Jau ilgu laiku un joprojām viena no tādām ir angļu valoda. Tāpēc vecāki saprot, ja grib, lai bērns dzīvē kaut ko sasniedz, jau laikus jārūpējas par labām angļu valodas zināšanām. Ja pirms divdesmit gadiem angļu valodu skolā sāka mācīt otrajā vai trešajā klasē, tad tagad to sāk darīt jau bērnudārzā, jo tajā vecumā ir visvieglāk izveidot dabisku valodas uztveri un patiku pret to. Daudzi vecāki paši meklē iespējas, kā papildināt bērnu angļu valodas zināšanas, izmanto privātskolotājus. Vēl ir ļoti efektīva iespēja, ko daudzas ģimenes arī izmanto – valodu nometnes bērniem. Tās notiek ārzemēs  – valodas dabisko lietotāju vidē. Valodu nometnes bērniem plašā izvēlē piedāva izglītības aģentūra Ergo Education. Šīs bērnu nometnes ārvalstīs notiek gan daudzās Eiropas valstīs, gan arī ārpus mūsu kontineta – Lielbritānijā, Austrijā, Francijā, Vācijā, Spānijā, ASV, Maltā un citur.

Bērns valodu nometnē

Ko bērnam un vecākiem sagaidīt no valodu nometnes ārzemēs? Kā tai sagatavoties? Viennozīmīgi, ka bērnam tas būs aizraujošs piedzīvojums, jo visas nometnes rīko savas jomas profesionāļi, kas ir licencēti strādāt ar bērniem un labi pārvalda pedagoģiju. Nodarbības nometnēs ir sagatavotas atbilstoši vecuma grupām. Valodu nodarbības var izvēlēties dažādā intensitātē. Tas atkarīgs no ģimenes un bērna motivācijas un arī vecuma. Jau vecāki skolēni, kas nopietni gatavojas tālākizglītībai, iekļūšanai kādā ģimnāzijā vai pat jau universtātē, var izvēlēties intensīvo apmācību programmu, lai pilnvērtīgi izmantotu nometnes laiku, personālu un samaksāto naudu. Intensīvā valodu apmācība var tikt papildināta ar dažādiem skolas priekšmetiem, lai stiprinātu zināšnas arī tajos. Bet jaunāki bērni un tie, kuriem nav aktuāla intensīvā valodas apguves programma, var izvēlēties tādas nometnes, kurās valodu nodarbības apvienotas ar aizraujošām un aktīvām nodarbēm – jāšanu, daivingu, futbolu, mākslu un daudz ko citu. Visas nodarības ir veidotas tā, lai būtu bērniem un jauniešiem interesantas un piemērotas viņu vecumam. Apmācībai tiek izmantotas modernas pedagoģiskās metodes, kas ļauj apmācāmajam dabiski uztvert valodu, mācīties no valodas pielietojuma reālās dzīves situācijās un komunikācijā. Vecāki var būt pārliecināti, ka bērni saņem vislabāko aprūpi un uzraudzību. Pirms došanās uz nometni ģimenē noteikti vajadzētu pārrunāt ar bērnu to, kas viņu gaida, ka būs zināma kārtība, kas jāievēro, ka nometnē viņš būs kopā ar citiem bērniem. Bet jebkurā brīdī, kad vēlēsies, varēs sazināties ar savu ģimeni.

Ergo atbalsts ģimenēm

Ergo atbalsts ģimenēmŠāda valodu nometne bērnam un jaunietiem var būt ļoti labs atspēriena punkts valodas izpratnē un tālākā veiksmīgā apgūšanā. Tāpēc vecākiem ir vērts iepazīties ar šo Ergo piedāvājumu un saprast, kas tieši viņu bērnam būtu piemērotākais. Ergo sniedz ne tikai ziņas par valodu nometnēm ārzemēs, bet arī palīdz tām pieteikties un nokārtot visas formalitātes, kas saistītas ar lidojumiem, apdrošināšanām, nokļūšanu nometnes vietā un citus praktiskus jautājumus. Vecākiem par to nav jāsatraucas, jo pieredzējušie Ergo darbinieki padomās par katru sīkumu, kas pašiem varētu paslīdēt garām un sabojāt visu brauciena prieku. Labāk ir visu procesu uzticēt Ergo, jo ģimenes galvenais uzdevums ir sagatvot sevi un bērnu šim notikumam, lai būtu pēc iespējas mazāk satraukumu un pārdzīvojumu, jo gaidāms taču lielisks piedzīvojums, kura laikā būs jautras nodarbības, jauni draugi, ekskursijas un citas bērniem un viņu vecumam pielāgotas izklaides.