VCA Veselības veicināšanas centrs – efektīva profilakse labai pašsajūtai

AS „Veselības centru apvienība” saviem klientiem piedāvā ne tikai diagnostiku, ārstēšanu, ķirurģiju un rehabilitāciju pēc ārstēšanās, bet arī plaša profila Veselības veicināšanas centru, kas ir labs profilakses un atbalsta mehānisms ikvienam, kurš vēlas saglabāt savu fizisko formu, imunitāti un labu pašsajūtu, lai atvairītu dažādas saslimšanas.

Lielāko daļu veselības problēmu, ar kurām pacienti mēdz vērsties pie ārstiem, varētu nemaz nepiedzīvot, ja laikus būtu rūpīgāka attieksme pret savu fizisko un emocionālo pašsajūtu, ikdienas fiziskajām aktivitātēm, ieradumiem un uzturu. Detalizētu informāciju par visām procedūrām un terapijām, ko piedāvā Veselības veicināšanas centrs, var uzzināt mājas lapā vca.lv, bet par dažiem piedāvājumiem varat izlasīt raksta turpinājumā.

Ūdens aerobika

Sporta jomas speciālisti ūdens aerobiku novērtējuši kā vienu no efektīvākajām procedūrām cīņā ar lieko svaru, celulītu, jo ūdens padara ķermeni tvirtāku un ādu elastīgāku. Tāpat aerobikas laikā var lieliski mazināt fizisko un emocionālo sasprindzinājumu un arī atslābināties pēc grūtas darba dienas.

Ūdens procedūras arī norūda organismu un palielina izturību. Vingrošana ūdenī labvēlīgi ietekmē arī mugurkaulu, tas var izstiepties un atslābināties.

Tāpat notiek arī aktīvāka kaloriju sadedzināšana. Ūdens procedūras iesaka cilvēkiem ar palielinātu stresu un nervu slodzi, jo ar to palīdzību var ļoti labi relaksēties un mazināt kaitējumu, ko rada  noslogots dzīvesveids. Regulāra ūdens aerobika var būt lielisks veids, ka uzturēt pie labas veselības gan fizisko ķermeni gan nervu sistēmu. Ūdens aerobikas procedūras var apmeklēt VCA Veselības veicināšanas centrā.

Uzturs un diētas

Uzturs ir joma, kas modernajā laikmetā cilvēkiem sagādā arvien vairāk problēmu un arī veselības traucējumu. Steidzīgais dienas ritms un stress veicina to, ka sirgstam ar dažādiem ēšanas traucējumiem, atkarību no neveslīgas pārtikas, aptaukošanos un tās izraisītām veselības problēmām.

Daudzos gadījumos laicīga uztura korekcija un paradumu maiņa var aizkavēt daudzas saslimšanas un ievērojami uzlabot pašsajūtu, izskatu un enerģijas līmeni. Šīs problēmas var veiksmīgi atrisināt vērtīgas zināšanas par uzturu, produktu kombinēšanu, veselīga uztura pamatprincipiem un vēlamajiem paradumiem, ko ieviest savā ēšanas režīmā.

VCA Veselības veicināšanas centrā konsultācijas sniedz sertifcēts uztura speciālists. Viņš izvērtēs kopējo veselības stāvokli, uztura pradumus, fizisko slodzi. No šīs informācijas var izveidot labākos ieteikumus, kā uzlabot veselību, izskatu un pašsajūtu. Uztura speciālists var sniegt vērtīgas konsultācijas arī grūtniecēm un jaunajām māmiņām, kas baro bērnu ar krūti, jo sabalansēts uzturs šajā periodā ir ļoti svarīgs.

Tāpat uztura speciālista konsultācija rekomendējam arī cukura diabēta, anēmijas, gremošanas sitsēmas slimību, ēšanas traucējumu un palielināta svara gadījumā. Izmaiņas uzturā visos šajos gadījumos var uzlabot pacienta stāvokli. Uztura speciālista konsultācijai ērti var pieteikties VCA e-poliklīnikā.