Vēlies mājās kvalitatīvāk atpūsties? Izveido savu atpūtas stūrīti

stāvlampas atpūtas stūrimNav būtiski cik lielā mājā vai dzīvoklī Tu dzīvo, vienmēr ir kāda vieta, kur Tu jūties visērtāk, vislabāk un vari nodoties atpūtai vai kādam savam hobijam, piemēram, adīšanai vai grāmatas lasīšanai. Visbiežāk tas ir kāds atpūtas krēsls vai dīvāna daļa, kurā esam pieraduši sēdēt, taču ja Tev telpa atļauj, vari savu atpūtas stūrīti iekārtot plašāk, padomājot, ko tajā vēlies redzēt.

Atrodi vietu, kur Tev patīk būt un izveidot to tā, lai tā ir īpaša un mīļa tieši Tev.

Tev noteikti vajadzēs:

  • dīvānu vai atpūtas krēslu, kur varēsi sēdēt vai atgulties un pabaudīt mieru pēc ikdienas skrējiena;
  • nelielu galdu, kur varēsi nolikt savu lasāmo grāmatu vai dzijas tīstokli. Galds varēs pārtapt par spēļu galdu brīžos, kad ciemos atnāks draudzenes;
  • stāvlampas vajadzība ir neapspriežama, jo tā būs vienīgā Tava gaisma, ja naktī vēlēsies atpūtas stūrītī pabarot mazuli vai palasīt grāmatu, kad nenāks miegs. Šajā mājas lapā iespējams apskatīt plašo izvēli;
  • nelielu lādīti, kurā paslēpt savus mīļākos kārumus, lai zini, ka brīžos, kad tie ļoti nepieciešami garastāvokļa uzlabošanai, tie tur noteikti arī būs;
  • pledu un spilvenu tavā mīļākajā krāsā, lai brīžos, kad vēss, ar kafijas vai tējas krūzi vari ieritināties savā mīļākajā vietā.

Par pārējo atliek tikai iztēloties un radīt. Varbūt vēlies savā atpūtas vietā kādu patīkama materiāla paklāju vai norobežojošu plauktu.

Ja vietā, kur iekārto atpūtas stūrīti ir arī logs, tas ir lieliski, jo dienas laikā no tā nāks gaisma, savukārt lietainās dienās miera sajūtu radīs lietus pilienu skaņa, sitoties prec palodzi.

Ieliec savā atpūtas stūrītī visu, ko mīli. Ja mīli gleznot, tad šī ir īstā vieta, kur novietot molbertu un krāsu paleti ar otām. Ja nevari dzīvot bez mūzikas, tad lūko pēc mūzikas atskaņotāja.

Kā zināms viskvalitatīvāk varam atpūsties bez mūsdienu vizuālajām ierīcēm. Ejot uz atpūtas stūrīti, noliec malā savu viedtālruni, planšeti, datoru un būsi pārsteigta, ka atpūta būs daudz patīkamāka un mierīgāka.