Vislabākās logu priekšrocības

Uzmanīgi izvēlēti un atbilstoši iebūvēti jaunie logi pilnīgi ikvienam sniegs labākas izjūtas telpā, pietam būs reāla iespēja ietaupīt savu naudu. Klientiem piedāvātā logu montāža principā ir paredzēta precīzai drošības sistēmas ierīkošanai, apkārtējās skaņas izolācijas nodrošināšanai utt. Lai ziemas un vasaras sezonā Jūs vienmēr varētu justies komfortabli savā mājā, tiek piedāvāti speciāli risinājumi, lai logi vienmēr palīdzētu saglabāt vajadzīgo istabas temperatūru. Ikviens no pasūtījumiem ir atšķirīgs un pasūtītie logi tiek veidoti katram klientam individuāli. Kā viena no īpašajām izvēles iespējām ir dzidrināti un īpaši apstrādāti logi, caur kuriem skats ir nepārspējams.

Kādi logi Jums piemēroti?

Visi piedāvātie logi varianti ir ļoti dažādi, jo logu montāža ir ilgtermiņa ieguldījums, tādēļ klienti vienmēr vēlas iegūt vislabāko. Plastikāta logi noteikti spēs iekļauties gan dažāda veida māju un vasarnīcu, gan ievērojamu uzņēmumu ēku kopējā dizainā. Piedāvājumā esošie PVC logi uzreiz tiks pielāgoti Jūsu izteiktajām prasībām – ir iespēja izvēlēties krāsu, kā arī izmērus un to speciālo dalījumu ikvienai telpai. Piedāvājumā esošie pakešu logi paredzēti klientiem, kas vēlas ikdienā baudīt mieru un pilnīgu klusumu, jo tie lieliski absorbē skaņas un paralēli saglabā siltumu. Jumta logi arī pieejami dažādos izmēros un stilos, tāpēc būs kas ideāli piemērots gan pavisam modernām, gan vecāka tipa ēkām. Izmantojot citas papildus iespējas, Jūs varat garantēt lielāku drošību bērniem, kā arī varat pasūtīt tonētus stiklus privātuma nodrošināšanai.

Logu krāsas dažādām gaumēm

Katrs izveidotais pasūtījums ir unikāls, tādēļ ikviens klients var brīvi piemeklēt katru detaļu saviem jaunajiem mājas logiem. Turpretim stila ziņā ikviens var izraudzīties piemērotas logu krāsas, konkrētus apdares veidus, radot ideālo noskaņu. Lai spētu radīt patiešām oriģinālu un tikai sev pieskaņotu dizainu, Jūs varat izvēlēties loga iekšpusei un ārpusei dažādus toņus. Piedāvātās palodzes jāspēj pielāgot absolūti visam, ko būsiet izraudzījies sākumā, tādēļ to sortiments ir tik daudzveidīgs. Ražotājs piedāvā pavisam vienkāršas PVC, kā arī masīvkoka un dažādu citu izejmateriālu palodzes, kam ir acīmredzami atšķirīgi virsmu izmēri un biezumi.