VPS, hostings, un IT nozare

servera noma garmtch.lv hostingsNo 2001. gada IT nozarē, savus pakalpojumus klientiem piedāvā uzņēmums, kas sadarbojas ar vairāk kā pieciem tūkstošiem klientu Latvijā un pārējās Baltijas valstīs.Uzņēmuma mājas lapā www.garmtech.lv ir dota iespēja iepazīties ar uzņēmuma piedāvāto pakalpojumu klāstu un izmaksām, kas ir atbilstošas jebkuram biznesam, kas vēlas savus pakalpojumus virzīt internetā, lai piesaistītu lielāku klientu loku visā pasaulē.Cena vienmēr ir nozīmīgs kritērijs, taču, izvēloties IT piedāvājumu, speciālisti iesaka izvēlēties sev nepieciešamo nevis pēc cenas, bet pēc piemērotākā piedāvājuma.Hostings, kas izvēlēts atbilstoši katras interneta lapas specifikai, ir efektīgāks un nodrošina vietnei ilgu un drošu darbošanos.

Jau vairāk kā pieci tūkstoši klientu 13 gadu garumā, ne tikai Latvijā, bet arī Baltijas valstīs, sevi sauc par uzticīgiem  uzņēmuma Garm Technologies pakalpojumu izmantotājiem., Garm Technologies uzskata par savu vietņu mitināšanas nodrošinātāju.Lai nodrošinātu ātru piedāvājumu izvēli, visi piedāvājumi ir apvienoti komplektos un šie paketes atrodami uzņēmuma interneta vietnē www.garmtech.lv. IT sfērā strādājošie, aicina izvēlēties pakalpojumus pēc kopējā piedāvājuma, nevis cenas.|Nozares lietpratējiMājas lapai atbilstoši hostinga pakalpojumi ir būtiski tā iemesla dēļ, ka šādi tiek nodrošināta nepārtraukta un ilgtspējīga mājas lapas

KO PIEDĀVĀ?

Garmtech.lv hostings tiek piedāvāts 3 dažāda veida pakalpojumu paketēs, kas katra ir atbilstoša noteiktam interneta vietņu veidam, piemēram, Alpha ir lētākais komplekts, kas sevī ietver pamata interneta vietņu hostinga piedāvājumus, kas nodrošina interneta vietnes nepārtrauktu darbību, par ļoti zemu ikmēneša maksu. Uzņēmums piedāvā 3 dažāda veida pakalpojumu komplektus, no kuriem Alpha ir vislētākais un nodrošina mājas lapas darbību par patīkami mazu ikmēneša samaksu.VietnesVidējais pakalpojumu komplekts saucās Beta un ir nedaudz pilnīgāks un par nedaudz augstāku ikmēneša cenu.Garmtech.lv advancētākā pakalpojumu paka saucās Gamma, un tā piedāvā ārkārtīgi lielu pakalpojumu klāstu par joprojām izdevīgu samaksu. Gamma ietver ļoti daudz pakalpojumus, kas nodrošina vitnes ilgtspējīgu darbību visu diennakti, un lapas saimniekam nebūs jāuztraucas par to, ka lapas darbība varētu būt traucēta un nauda izmesta vējā.

Lētākā hostinga pakalpojumu komplektācija saucās Alpha, un tā, par zemucenu, nodrošina pamata funkcijas interneta vietnes darbībai.Vietnes uzlikšana uz servera ir bezmaksas pakalpojums un aicinām nebaidīties no zemajām cenām, jo neviens nav ieinteresēts klientu apkrāpšanā.Nākošais pakalpojumu piedāvājums ir Beta, kā sastāvā ir jau daudz vairāk komponentu, kas nodrošina kvalitatīvu vietnes mitināšanu.Gamma ir visdārgākā, taču arī izdevīgākā pakete, ko piedāvā Garm Technologies. Hostings, kas veikts ar Gamma paketē iekļautajiem pakalpojumiem, nodrošina drošu, kvalitatīvu un nepārtraukti pieejamu interneta vietni.

JAUNUMS

Tehnoloģijas aug, kas nozīmē to, ka IT pasaule itin nemaz nevar ieslīgt rutīnā un nenodrošinātSSD datu nesēji ir inovatīvākais piedāvājums no Garm Technologies, un datu uzglabāšana uz tiem ir daudz drošāka un pieejama 15 dienas bez maksas.

Interneta tehnoloģiju nozare ir tā, kur par efektīgu var nosaukt tikai jaunāko piedāvājuma kopumu, jo tehnoliģas attīstas strauji un nepieciešams nodrošināt visaugstāko servisu.SSD datu nesēji ir jauna tehnoloģiska iespēja informācijas glabāšanai, tādēļ uzņēmums šādu iespēju nodrošina bez maksas 15 dienu izmēģinājuma laikā.