bērnu nometne šveicē

Ziemas nometne Šveicē

Slēpošana, snovbords un citi ziemas prieki ir liela aizraušanās daudziem Latvijas iedzīvotājiem. Pašmāju uzņēmēji nodrošinājuši mūs ar daudzām kvalitatīvām slēpošanas trasēm, kas ļauj baudīt šādas aktivitātes pat līdz vēlam pavasarim.

Bet es zinu tādas ģimenes, kas ar slēpošanu aizrāvušās tik kaislīgi, ka katru gadu noteikti dodas uz kādiem Eiropas kalniem un izmanto turienes kūrortu piedāvājumu un izmēģina spēkus īstos kalnos, jo pie mums jau ir tikai tādi pauguriņi. Ziemas sporta veidu mīlestība ir lipīga un parasti ļoti ātri tiek arī bērniem. Šajā ģimenē aug divi padsmitgadnieki, kuri ir lieli snovborda un slēpošanas fani, tāpēc vecāki viņiem pagājušajā gadā bija sagādājuši pārsteigumu ar pievienoto vērtību.nometne šveicē

Vecāki bija uzzinājuši, ka tiek piedāvātas ziemas nometnes bērniem Šveices kalnu kūrortā, kur kopā ar aktīvu apmācību un treniņiem uz kalna notiek kvalitatīva valodu apmācība.

Tā kā abi puikas mācījās prestižā ģimnāzijā, tad vecāki nolēma, ka nenāks par ļaunu uzspodrināt viņu angļu valodas zināšanas un pie reizes kārtīgi izbraukāties pa kalnu profesionālu instruktoru pavadībā.

Sākumā puikas gan esot bijuši skeptiski, bet tomēr piekrituši, jo kalnu vilinājums bijis spēcīgāks.

Šīs bērnu nometnes Šveicē vada pieredzējuši kalnu slēpošanas un citu kalnu sporta veidu instruktori un profesionāli valodu apmācības skolotāji, kas strādā ar katru vecuma grupu atsevišķi, piedāvājot tieši viņiem piemērotas mācību metodes un izpratnes līmeni. Šīs nometnes bērniem ir paredzētas vecumā no 6 līdz pat 16 gadiem.

Tās ir lieliskas divas nedēļas, kuru laikā bērni un jaunieši iepazīstas ar saviem vienaudžiem no visas Eiropas, jautri un aktīvi pavada laiku, iemācās daudz ko jaunu un papildina vai nostiprina savas valodu zināšanas. Latvijā atbalstu bērnu nokļūšanā šajās nometnēs sniedz izglītības aģentūra ERGO | EDUCATION, kas ar izglītības jautājumiem ārzemēs nodarbojas jau vairāk kā divdesmit gadus un palīdz vecākiem savas atvases sagatavot lieliem nākotnes sasniegumiem, jo apzinās, ka laba un starptautiska izglītība ir lielu sasniegumu pamatā.bērnu nometne šveicē

Abi puikas pēc divu nedēļu garās nometnes bija apmierināti ar brīvdienam bez vecākiem. Viņi bija tiešām kārtīgi izbaudījuši visas aktivitātes uz kalna un no treneriem iemācījušies daudz ko jaunu. Angļu valodas nodarbības gan neesot bijušas tās sajūsminošākās, bet atzina, ka valodas prasmes nodarbību laikā tikušas krietni papildinātas un arī nostiprinātas. Tā kā prieks par šo pasākumu bijis gan vecākiem, gan puišiem.

Jaunākajam brāli esot uz kalna gadījusies ķibele un nedaudz samežģījusies kāja. Tūlīt esot sniegta pilna medicīniskā palīdzība un apskate, kas gan apliecinājusi, ka nekas nopietns nav noticis, jau nākamaja dienā atkal varēja laisties lejā no kalna. Notikušais nekavējoties arī ticis paziņots vecākiem, līdz ar to ļauj novērtēt nometnes augsto atbildības un  profesionalitātes līmeni. Visos posmos, sākot no nokļūšanas uz nometnes vietu un beidzot ar atgriešanos mājās, bērniem tiek nodrošināta visrūpīgākā pieskatīšana, labākā aprūpe, ēdināšana un medicīniskā uzraudzība. Tas nozīmē – vecāki var būt droši, ka bērni ir tiešām labās un profesionālās rokās.